Rüyada Gözlerin Görmemesi

Rüyada gözlerin net görmemesi, gerçek hayatta kendi sorunlarınıza karşı koyamayacağınız veya çözemeyeceğiniz anlamına gelir. Çok yakında hoş olmayan bir karşılaşma yaşayacaksınız. İşlerinizde kontrolü kaybettiniz ve aniden rakibinizle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Seçtiğiniz gözlüklerin zayıf muhakeme yeteneğinizi ve dikkat eksikliğinizi gösterdiği bir rüya, düşmanlarınız için kullanışlıdır. Rüyada görme kaybı yaşamak, bu rüya hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada geçici kör olmak, yakın gelecekte biriyle hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Bir kadın için böyle bir rüya, aşk üçgeninde sıkışıp kalabileceğini söyler.

Rüyada tek gözünün kör olduğunu görmek, başka birini yargılamadan önce dezavantajlarınızı analiz etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada görme kaybı yaşamak, çok yakında bir rakiple tanışacağı anlamına gelir. Rüyada sevgilisinin gözlerinin görmemesi, onun davranışlarından memnun olmayacağına işarettir.

Evli bir kadın bu rüyayı gördüyse ve gerçek hayatta belli planları varsa, bu rüya onu hemen uygulamaya başlamanızı tavsiye eder. Tereddüt ederse, plana aykırı bir şeyler gelişebilir, ancak sonuçlar olumlu olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status