Rüyada Günlük Defteri Görmek

Modern bir rüya kitabında, uzun zaman önce okulu bitiren insanlar tarafından bir öğretmenin notları olan bir okul günlüğü görülür. Rüyada kendi günlüğünüz veya bir başkasının günlüğü olsun, endişelerinizi ifade eder. Faaliyetinizin başkaları tarafından sansürleneceğinden endişe duyabilirsiniz. Bazı düşüncesizlikler yapmış olabilirsiniz ve bunların kınanmaya değer olduğunu fark etmişsinizdir. Bazen bu rüya, rüya sahibinin daha yüksek bir değerlendirmeyi hak ettiği fikrini yansıtır.

Rüyada günlüğünüze kişisel olarak bazı notlar alıyorsanız, olayların değerlendirmesini yaparken sıklıkla yanıldığınızı gösterir. Eksiklerinizi fark ederseniz, o kadar da kötü olmaz. Ne yazık ki bu rüya ne olursa olsun yanılgılarınızı savunduğunuzu gösterir. Bu nedenle en yakınınızdan bile çok sert bir eleştiriye katlanmak zorundasınız.

Rüyada kendi günlüğünü okursanız, ilginç bir insanla tanışacağınıza işarettir. Onunla tanışmak size birçok yararlı bilgi getirecektir.

Rüyada günlük yazmak, bu hayırlı bir işarettir. Bu, ilerlemek ve kendi hayatınızı daha başarılı kılmak için kararlılığınızı gösterir.

Rüyada eski hatıra defteri görmek, etrafınızda olup bitenleri yanlış algıladığınıza işaret eder. Rüya kitabı, bu tür hataların ölümcül olabileceğini ve oldukça hoş olmayan sonuçlara yol açabileceğini söylüyor. Rüyada günlüğünüzü başkasının okuması, bu sizin inatçılığınızın ve kendi düşüncenizi şiddetle savunmaya hazır olduğunuzun kanıtıdır.

Rüyada size ait olmayan başkasının günlüğünü okuyorsanız, bazen davranışınızın kapsamı dışına çıktığı anlamına gelir. Bu, kaçınılmaz olarak, başkalarının sahtekârlığınız için sizi suçlayacağı gerçeğine yol açacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status