Rüyada Halüsinasyon Görmek

Çoğu durumda, halüsinasyonlu rüyalar, işlerinizin kötüye gideceğini, aşk ilişkilerinin sorgulanabilir hale geleceğini, çünkü ortaklardan birinin aşkın sadece bir kişi değil, her ikisi tarafından da sevilmesi gerektiğini unuttuğunu söyler.

Rüyada karanlıkta beliren belirsiz yüzleri görmek, bu rüya sizi birinin saldırganlığının tezahürüne hazırlar. Ama hırslanmadan önce, kötülüğün başka bir şekilde karşılanabileceğini anlamalısın. Bu durumda kelime dağarcığınız çok daha fazla yardımcı olacaktır, çünkü kavga anlaşmazlığa karar veremez.

Rüyada işitsel halüsinasyonlar duymak, tedavisi mümkün olmayan, yaklaşmakta olan ciddi bir hastalığın işaretidir. Belki de rüya, sevdiğiniz bir kişinin ölümünü önceden haber verir.

Rüyada halüsinasyonlar görüyorsanız ve onlardan kurtulamıyorsanız, ruhunuzu yanlış insanlara açtığınızı gösterir. Bu nedenle, herkesin başkaları için mutlu olamayacağını unutmayın. Genellikle kıskançtırlar ve daha da kötüsü – kötü bir komploya başlarlar.

Rüyada görünürde bir sebep olmadan hoş bir halüsinasyon gerçekleşirse, aile hayatında sevgi ve anlayışa sahip olacağınız anlamına gelir.

Ayrıca bir rüyadaki halüsinasyon, kendi hatalarınızı tanımanız gerektiğine dair bir ipucudur. Gerçekte gelir artışı ve refah istikrarı yolundasınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Meryem dedi ki:

    Merhaba rüyamda annemle bir koridorda yürüyordum önümüzden insanlar geçiyor ben görüyorum anneme gösteriyorum ama o görmüyor sonra ben kötü hissediyorum nasıl görmüyor diye

DMCA.com Protection Status