Rüyada Hanedanlık Armaları Görmek

Rüyada hanedanlık armaları görürseniz, yorumunda kötülüğü sembolize eder.

Rüyada monogramdan armaya kadar herhangi bir hanedan işaretinin görülmesi, sosyal merdivende daha yüksek bir seviyeye çıkma girişimlerinizin başarısız olacağını öngörür.

Rüyada arma görülmesi bir ipucudur: Bir rüyada gördüğünüz ülkenin bayrağı ne olursa olsun, kamu hizmeti yaparken kendinizi geliştirmeniz gerekir. Belki de geniş çaplı siyasi olaylarda (referandum, seçimler vb.) aktif olarak yer alacaksınız.

Çoğu zaman böyle bir rüya iyi bir şeye işaret etmez, yakında halk uğruna kendi çıkarlarınızı feda etmeniz gerekebileceğinin bir işaretidir.

Özellikle bir binanın veya duvarın kapısında armayı görmek kötü bir rüyadır.

Rüyada hanedanlık armaları görürseniz, bu rüya güçlü bir adama olan ilginizi gösterir.

Rüyada Osmanlı İmparatorluğu arması, hayatta yeni bir ilişkiniz olacağını – samimi, gerçek dostluk veya aşk – öngörür.

Rüyada devlet arması görmek iyiye işaret değildir. Toplumda yüksek bir konum elde etme girişimleriniz sonuçsuz kalacaktır.

Rüyada süslü, yıldızlı bir arma görmek, çok önemli haberler almak anlamına gelir.

Rüyada hanedan, aile veya bir milletin armasını görmek, iyiye işaret değildir. Partneriniz sizi hayal kırıklığına uğratacak ve yakında sizi terk edecek. Eski ilişkileri korumakla ilgileniyorsanız, durumu değiştirmeniz ve kişisel yaşamınıza yeni bir şey getirmeniz gerekir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status