Rüyada Havari Görmek

Her havari kendi görevini yerine getirir ve hangi havarileri gördüğünüzü anlamanız iyi olur. Eğer bir Müslümansanız, Başmelek Mikail veya hatta Cebrail ile ilgili rüyalarınız olabilir. Bu havarileri bir arkadaşınızın veya sevgilinizin başında görürseniz, bu kişinin yakında yükseleceğinin habercisidir.

Rüyada yabancının arkasında bir havari görürseniz, çok yakında yüksek rütbeli, asil, tanınmış bir kişinin ölüm haberini alacağınız anlamına gelir.

Rüyada sizi cennete çağıran havariyi görmek, bu rüya sizi çok yakında etkileyebilecek ciddi bir hastalık hakkında uyarır.

Havarinin herhangi bir resmini görmediyseniz veya son zamanlarda havarilerin hayatını okumadıysanız, rüyanızın anlamını dikkatlice kontrol edin. Havariler nadiren rüyalarda görülür ve kesinlikle böyle bir rüya gördüyseniz, hayattaki büyük değişikliklere hazır olun.

Rüyada Hazret-i İsa’nın oniki havarisinden birisini görmek, bir meleği görmekle neredeyse aynıdır, sadece havariler genellikle kadın değil erkektir. Genellikle, elçi bir rüyada sizinle konuştuğunda, bu sizin için manevi bir mesajdır ve yakın ilgiyi hak eder.

Gerçek hayatta işinizden öfkeli ve memnun değilseniz, böyle bir rüya gördükten sonra dua ile işinize yeniden başlamalısınız. Gerçek hayatta pozitif bir insansanız, böyle bir rüyadan sonra huzur ve neşe bulacak ya da kederli olanlara destek olacaksınız. Her durumda, bir rüya sahibinin hayatındaki değişiklikler doğrudan veya yaşam boyu öğrenme sonrasında meydana gelebilir. Bu nedenle, aşırı derecede endişelenmemelisiniz, çünkü havariyi rüyada görmek iyi bir işarettir.

Rüyada havari sizi kutsadıysa, önemli ilişkileri yeniden düzenlemek için çevrenizdeki insanlardan desteğe ihtiyacınız var demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status