Rüyada Havvayı Görmek

Hz Havva’yı rüyada görmek, olumsuz bir işarettir.

Rüyada Havva’yı (ya da Havva ve Adem’i) gördüyseniz, bu hayatınızdan memnun olmayacağınıza işarettir. Gerçekler beklentilerinizle örtüşmeyecek. Planlarınızın mahvolma ihtimali var. Hayatınızın hemen her alanında kötü günlere düşeceksiniz. İşinizi kişisel kontrolünüz altına alın. Sadece sizin yönetebileceğiniz bazı engeller olabilir. Ayrıca, şüpheli ve güvenilmez insanlardan sakının. Belki de başarınızdan servet kazanma fikrini besliyorlar. Bunun sonucunda ciddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Ayrıca, sevgilinizi sevgi gösterisinden mahrum etmeyin, çünkü bu bir aile anlaşmazlığına neden olabilir. Ne kadar meşgul olursanız olun, dikkatinizi kalbinize değer verdiğiniz insanlara ayırmak için her zaman biraz zaman bulmalısınız.

Rüyada (Havva ile Adem’in) konuşmalarını duyduysanız, ikiniz için de uğursuzluktur. Hayatınızdaki kurnaz bir kişinin görünümünü önceden haber verir. Belli ki, sizin evdeki mutluluğunuza çok zarar verecek. İlişkilerinize değer veriyorsanız, bunun olmasına izin vermemek için her şeyi yapın.

Bir kadın rüyasında Havva ise, mevcut erkek arkadaşı veya kocasından ayrılma tehdidine işaret eder. Bunun nedeni onun ihaneti olabilir. Elbette, hayatınızdaki bu köklü değişime karar vermeniz başlangıçta sizin için çok zor olacak. Bu talihsizliğe başka bir açıdan bakmaya çalışın.

Ayrıca böyle bir rüya, bu kadın hakkında yanlış dedikoduların yayılabileceğine delalettir.

Rüyada Havva’yı yılanla görmek, yakın bir gelecekte aldanabileceğinize delalettir. Aldatan kişinin arkadaşınız, akrabanız veya çok iyi tanıdığınız biri olması özellikle acı verici olacaktır. Bu cimri insan için durumu değiştirmeyin; saygınlığını kaybetme. Tek çıkış yolu, kendinizi bu olayla uzlaştırmak ve ilerlemek.

Bakınız: Rüyada Ademi Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status