Rüyada Horon Oynamak

Rüyada horon oynadığını görmek, söylentilerin ve entrikaların merkezine girmek demektir. Sizin için tatsız olsa da, bu durum size bir ders verebilir ve gelecekte böyle bir sıkıntıdan kaçınmak için nasıl davranmanız gerektiğini bileceksiniz.

Horon oynadığınız bir rüya, hak edilmemiş bir suçun prognostiğidir. Belki de çok omurgasızdın ve kıskançların, senin için kabul edilemez olan bazı gereksiz konuşmaları varsaydılar.

Rüyada arkadaşlarınızdan bazıları horon oynuyorsa, yakında beklenmedik ama çok hoş ziyaretçileriniz olacak demektir. Parti zamanı sizin için garantilidir.

Rüyada horon tepmek, anlamsız bir kişinin etkisine girebileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle, yaşam için kendi fikrinizden ve görüşünüzden kurtulmamaya çalışın.

Rüyada horon oynayan insanlar görmek, krizden yakında kurtulmanın bir işaretidir.

Rüyada horon çekmek, bazı akrabalarınıza veya komşularınıza şikayet mektubu yazmak zorunda kalacaksınız.

Rüya tabirinde horon oynamak, özel hayatınızda fazla tutucu olduğunuz anlamına gelir. İlişkinizi değiştirmeye yönelik tüm girişimlere şiddetle karşı çıkıyorsunuz ve yeni bir şey denemekten hoşlanmıyorsunuz. Onunla ilişkiniz uzun sürmeyecektir. Rüyada horon oynamaya çalışıyorsanız ancak bir ses bile duymazsanız, bu, samimi yaşamda problemleriniz olduğu ve nedenini bulamadığınız anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status