Rüyada Hulk Görmek

Bu çirkin karakteri kim unutabilir? Dışarıda Hulk’a hayran birçok çocuk ve yetişkin var. Kalabalık içinde büyük bir popülerlik kazanması nedeniyle bu karakterin birçok özelliği vardır. İyi ya da kötü olmanız fark etmez, Hulk Çılgına döndüğünde kimseyi dinlemiyor.

Hulk’u rüyada görmek çok yaygın olmayabilir. Tabii ki, bu yeşil canavar adamı sık sık rüyada gören pek fazla insan yok! Onu rüyada görüyorsanız, hayatınız ve doğanızla ilgili bir şeyler yapmak zorundadır.

Rüyada kızgın Hulk’u görmek, kimin iyi kimin kötü olduğunu anlayamadığınız anlamına gelir. Tıpkı bu adamın öfkelendiğinde düşmanları ile arkadaşları arasındaki farkı anlamaması gibi, kızgın Hulk’u rüyada görmek, hayatınızda iyi dileklerini ve düşmanlarını ayırt edemeyeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Hulk koşmasını görmek, öfkenizi dışarı atmanız gerektiğini gösterir. Gerçekten kalbindeki tüm stresten kurtulmak istiyorsun. Bunu rüyada görürseniz, hayatınızdaki küçük meselelere kızdığınızı görebilir.

Sembolizm:

Hulk, adalet eksikliği, öfke, depresyon, ruh hali değişimleri, engeller, güç, hayal kırıklığı ve ayrıca zorbalığı gösterir.

Hayatınızda Hulk’un sevmediğiniz birini dövdüğünü rüyada görürseniz, o kişi tarafından zorbalığa uğradığınızı gösterir. Ona kötü vurmak istediğin için o kadar sinirlisin, ama önünde duracak gücün olmadığını düşündüğün için bunu yapamazsın.

Rüyada Hulk’u gülerken görmek, öfkenizi güzel bir şekilde kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

En Yaygın Hulk Rüyaları:

Rüyada Hulk’un dönüşümü – Bir adamın Hulk’a dönüşmesini rüyada görmek, bu, önümüzdeki zamanda birine çok kızacağınız anlamına gelir.

Rüyada Hulk ağlaması – Böyle bir rüya, hayatınızda son derece sinirli olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada kendinizi Hulk olarak görmek – Bu rüya, insanlara adalet yapamayacağınız anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status