Rüyada İblis Görmek

Herhangi bir rüya kitabında bir iblisin yorumlanması yanlış yolun, yanlış yönlendirilmiş yaşam yolunun, hataların ve suistimalin, günahkarlığın bir işaretidir.

Rüyada küçük şeytanlar görmek, anlık dürtüler vererek yaptığınız eylemlerin sonuçlarını sembolize eder.

Rüyada şeytanlar vücudunuzdan kaçarsa, olumsuz duygularınızı kontrol edemediğiniz anlamına gelir. İçinize girerlerse, sıkıntı biriktirdiğiniz anlamına gelir. Rüyada eğer üzerinizden şeytanlar geçerse, bu rüya sizi kontrol eden temel içgüdülerin etkisinde olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada iblisler köşelerde saklanırsa – akrabalarınız yanlış anlama ve çatışmalarda sıkışıp kalacak. Yardımınızı reddederler ve şeytanlarıyla baş başa kalırlar.

Rüyada iblisleri yakalar ve saklarsınız – gerçek hayatta kusurların temellerini şımartırsınız.

Rüyada iblis ile konuşmak, birisinin sizi yanıltmaya çalışacağına delalettir. Bir şeytana boyun eğerseniz, bir menajeriniz daha olur. Rüyada iblisi yıkarsanız, bu rüya şiddetli ölümün bir işaretidir.

Rüyada iblisle dans etmek, birini kontrol edebileceksiniz demektir. Bir iblisi beslemek, hayatınızın tehlikede olacağı anlamına gelir.

Rüyada iblis size işkence ediyorsa, işlerde başarılı olacağınız anlamına gelir.

Şeytanlarınızı yenerseniz, bu rüya ünlü olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda hastaysanız – belki de ölebilirsiniz.

Rüyada iblisle aynı fikirdeyseniz – bir şey satın alacaksınız. Sporcular için böyle bir rüya, tüm başarılarını kaybedebilecekleri anlamına gelir.

Rüyada iblislerden kurtulursanız, hayatınız güçlü bir şekilde değişecektir.

Bakınız: Rüyada Şeytanlar Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status