Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç görmek, kaygı ve sağlığın sembolüdür. Bu iyiye işaret, ancak rüyada ilaç tableti görmek gibi küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bunlar ayrıca sevdikleriniz için heyecan ve endişelere de yol açabilir. Bununla birlikte, aşırı vesayet sadece bazı olumsuz duygulara neden olacaktır. Yakınlarınız iyi, sağlıklılar ve hiçbir şey sorun yaratmaz.

Rüyada yemeğinizle birlikte ilaç alıyorsanız, bu rüya tüm hastalıkların hızla tedavi edileceğine ve halsizliği unutacağınıza delalet eder. Bu rüya, yakın zamanda başlayan işlemin mutlu sonunun işaretidir.

Rüyada ilaç içtiğini görmek, önümüzdeki ay yeni bir daireye veya eve taşınacağınıza işarettir. Taşınmayı planlamıyorsanız, bir tatil yapacak ve başka bir şehri ziyaret edeceksiniz.

Rüyada ilaç alıyorsanız ancak tadı acı ve kötü geliyorsa, önemli kararlar alırken acele etmemeniz gerektiğini; en iyisi en az bir gün beklemek.

Rüyada bir kadın küçük haplar alırsa, rüya önemsiz kavga, kıskançlık ve dedikodunun artık onu rahatsız etmeyeceğini gösterir. Rüyayı gören kişi bunun kaynağı ise, bu tavrı hak etseler bile yakınlarına çamur atmayı bırakmalıdır.

Rüyada ağrı kesici içmek, yatakta kararsız ve utangaç olduğunuzu söyler. Bu durumdaki en iyi tavsiye, cinsel yaşam özelliklerine ilişkin bilgilerin incelenmesidir.

Rüyada doktor olarak ilaç yazarsanız, rüya önümüzdeki günlerde beklenmedik kar ve para öngörür.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status