Rüyada İnsan Dışkısı (Kaka) Görmek

Rüyada dışkı görmek, parasal kazancın bir işaretidir. Bok hayal etmek, neredeyse her zaman, en riskli girişimde bile, şans kadar çaba gerektirmeyen büyük faydayı önceden haber verir. Belki büyük bir miras alabilirsiniz.

Rüyada görülen dışkı ne kadar büyük olursa, o kadar büyük kazanç elde edersiniz.

Bununla birlikte, bir rüyanın detaylarının anlamı çözmeye yardımcı olduğu alternatif bir yorum var.

Rüyada gübre görmek, büyük ve küçük bir dizi sevinç için hazır olun. Bir çiftçi için gübre rüyası zengin bir hasat vaat ediyor.

Rüyada sıvı dışkı ishal görmek, gerçekte biri sizi karalayabilir veya dolandırabilir. Rüyada dışkıyla kirlenmek, yakınlarınızın bazı sırlarını öğreneceğinizi, ancak bunu bilmeyeceklerini gösterir.

Rüyada dışkıyı temizlemeye çalışmak, ancak birinin özenle gizlediğiniz bilgileri kullanarak size ihanet edeceği anlamına gelebilir.

Rüyada odada bir yerde bir bok olduğunu biliyorsanız, ararsınız ama bulamazsanız, bu rüya özel hayatınıza çok sayıda insan tarafından müdahale edileceğine delalettir.

Rüyada dışkı kusmak, gerçek hayatta, kurtulması zor olacak çok iyi olmayan insanlarla birlikte olmalısınız.

Rüyada dışkı kokusu almak, birinin tüm paranızı kaybetme haber verir, yoksulluğu sembolize eder.

Rüyada bok, iç hoşnutsuzluğunuza da işaret edebilir. Rüyada çok fazla dışkı varsa, aynı zamanda yaşamda olumsuz bir algıya sahip olduğunuza, birçok parlak ve neşeli anı kaçırdığınıza delalet eder.

Rüyada dışkıya basmak, kötü ruh haliniz nedeniyle başınızın belaya girebileceği anlamına gelir.

Rüyada kakanın üzerine düştüğünü görmek, hayata bakışını acilen değiştirmen gerektiğine dair bir uyarıdır, aksi halde ağır kayıplara uğrayabilirsin.

Rüyada dışkıya dokunmak, maddi durumunuzun düzeleceğine işarettir. Bu gün, tüm ticari işlemleriniz karlı olacak, bu da harekete geçme zamanı demektir. Ancak ticaretle uğraşmayan insanlara hediyeler ve sürprizler olacaktır.

Bakınız: Rüyada Bebek Dışkısı Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status