Rüyada İşyerinin Değiştiğini Görmek

Rüyada işyerinin değiştiğini görmek, birinden gelecek olan iş teklifi ile kafanızın çok karışacağına yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir yeden önemli bir iş teklifi gelebilir. Çalışan kişiler de iş değişikliği yapma konusunda çok kararsız kalabilirler. Yeni fırsatları değerlendirmek için bir süre zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu süreçte bir takım engeller önünüze çıkabilir. Rüyada işyerinde yer değişikliği görmek, çalışma hayatında önemli bir değişim sürecine girmeye ve yeni fırsatlar edinmeye yorumlanır. İş hayatında makam mevkiniz değişebilir, farklı bir iş ortamına girilebilir.

Rüyada çalıştığı işyerinin değiştiğini görmek, görevlerin değişeceğine ve farklı sorumluluklar üstlenmeye yorumlanır. İş hayatında sizden beklentisi yüksek olan biri başka sorumluluklar verebilir. Üslerinizden takdir alabilir ve güvenlerini kazanabilirsiniz.

Rüyada Eski İşyerinin Değiştiğini Görmek

Bu rüya yeni bir iş fırsatının gelmesine yorumlanır. Daha önce aynı ortamda çalıştığınız insanlardan önemli bir iş haberi alabilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınız size iş konusunda yardımcı olabilirler ve kurulan bağlantılar ile mağdur kalınmaz.

Rüyada İşyerinin Taşındığını Görmek

Bir süredir beklenen iş haberinin gelmesine ve yeni bir işe girmeye yorumlanır. Çalışma hayatında sizi takdir eden ve sizinle çalışmak isteyen insanlar olabilir. ticari hayatta çok başarılı olunur ve müşterileriniz günden güne çoğalırlar.

Rüyada İşyerinin Değiştiğini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mesleğinizde kendinizi geliştirme fırsatının elinize geçmesine yorumlanır. Bir süredir iş hayatında verilen emekler karşılığı alınmaya başlanır. Yeni bir terfi gelebilir ve iş hayatında örnek başarılar sergilenebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sare dedi ki:

  Ruyada is yerimden baska bı işe gonderdıgımı gordum işimi cok sevdıgım için üzüldüm su ara iş ortamında da buna benzer seyler cok ve işyernde kı mudurle problemlerım oldugu için bilinçaltı mı acabaa bıde pembe bı canta satın aldım

 2. Kalender dedi ki:

  Resmi kurumda çalışıyorum ve çalıştığım yerden memnunken hiç istemediğim başka bir birime görevlendirildiğime dair yazı geliyor onu okuyorum rüyamda.Çok canım sıkılıyor, iptal ettirmek için araya kimi koysam diye düşünüyorum.Sonra uyandım rüyadan

 3. Baho dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım restorantin arka tarfina fideci açılmış değişmiş olarak gördüm ne anlama geliyor

 4. Burak dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım mağaza beni başka bir şubemize alıyor fakat o şubeye gittiğimde mağaza çalıştığım mağaza değil bir önceki çalıştığım markanın mağazası . Bir de bana pasaport çıkartıyorlar , yurtdışı ihtimali yol bu şirkette ama anlam veremedim ben :))

 5. Atiba dedi ki:

  Fkfşglfkfl

 6. Beyza dedi ki:

  Rüyamda devlet kurumuna atandığımı gördüm , çok azimli ve istekliydim. 1 ay içinde şimdi çalıştığım yerden ayrılmam gerekiyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır atama bekliyorsanız müjdeli habere yorumlanır.

 7. Beyza dedi ki:

  Rüyamda karakol,hastane gibi bir devlet binası gibi bir yere atandığımı görüyorum, şimdi çalıştığım iş yerinden ayrılıp devlete atanıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi alınmasına yorumlanır.

 8. Sadık Özlen Başer dedi ki:

  Çalıştığım kuruma gidiyorum. Bambaşka bir yer olmuş. Çalışma arkadaşlarımdan iki hanımla karşılaşıyorum. Bakalım odam ne olmuş diye soruyorum. Onlara müdürün çok güzel iş yaptığını ve mimarinin tamamıyla değiştiğini söylüyorum. Araba kaç liraya mal oldu diye sorduğumda sekiz yüz bin liraya sadece hafta sonu tatilinde yapıldığının söylüyorlar. Değmiş diyorum ve halen içinde işçilerin çalıştığı , inşaat vinçleri ile dolu binamda dolaşırken, sabaha doğru uyanıyorum. Bu arada konuştuğum kızlardan biri ile evlenmeden önce ilgili idim. Ben ile birlikte olmayı kabul etmemişti. Ne yalan söyleyeyim, panikledim. Hoş duygularla uyanmadim. Saygılarımla.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatından yeni insanlar tanımaya ve maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status