Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek, bu bariz bir hayal kırıklığının iç çekişidir. Geçmişinizden biriyle hoş olmayan bir görüşmeniz olabilir.

Rüyada sarı kabak çiçeği görmek, uzun ömürlülüğü, mutlu ve uzun bir varoluşu önceden haber verir.

Rüyada kabak çiçeklerini çok dikkatli bir şekilde toplarsanız, zamanınızın çoğunu ayırırsanız ve sonra kurutursanız, kurak bir yaz habercisidir.

Rüyada halihazırda toplamış olduğunuz kabak çiçeklerine bakarsanız size uzun bir ömrü anlatıyor.

Rüyada kabak çiçeği toplamak, bitkileri kurutmak, albümler hazırlamak, hazırlıkları dikkatli çalışma ve çok dikkat gerektiren önemli bir işte başarılı olacağınızın bir işaretidir.

Rüyada kabak çiçeği dolması görmek, beyinleri kurutabilen metodik dersler almak demektir.

Rüyada kabak çiçeği doldurmak, birçok davetli misafir ile gürültülü bir ziyafet düzenleyeceğiniz neşeli bir olayın işaretidir. Rüyada kabak çiçeği yemek, güçlü irade ve inatçı karakteri göstermeniz gereken zor sorunları önceden bildirir.

Rüyada kabak çiçeği tarlası görmek, yakın gelecekte uzun zamandır hayalini kurduğunuz ancak satın alma fırsatı bulamadığınız değerli bir şeyi satın alacağınızın habercisidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status