Rüyada Kafadan Vurulmak

Rüyada kafadan vurulduğunu görmek, rahatlayabilir ve sakinleşebilirsin anlamına gelir. Bu kötü bir şeye işaret etmez. Çok yakında yaklaşan iş veya sıkıntılar üzerinde ciddi bir şekilde düşüneceksiniz.

Rüyada başından silahla vurulmak, sevdiklerinizi gerçek hayatınızda gerçekten özlediğinizi söyler. Ruh eşinizi mutlaka arayın ve konuşun, ayrılığa katlanmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

Rüyada kafadan vurulmak ama ölmemek, alışılmadık derecede akıllı fikirlere sahip olacağınız anlamına gelir. Gülmeyin, size gerçekten çok iyi geliyorlar; her halükarda bunlara dikkat edin.

Rüyada kafadan vurulmak ve kan görmek, sevdiğin bir insanın hastalığını haber veren hoş bir işaret değildir. Yine de üzülmemelisin, çabuk iyileşir.

Rüyada kafadan vurulmak ölmek, sorun sizi köşeye sıkıştırmış gibi görünüyor; kafanız karıştı ve bir sonraki adımda nasıl davranacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok. Ne yazık ki, mevcut koşullar belirli bir duruma uyum sağlamanızı engelliyor.

Rüyada başından vurulmak kan görmek, gerçekte başkalarının bürokrasisi veya sınırlamaları karşısında çaresiz hissedersiniz.

Rüyada başından vurulan birini görmek, çok yakında daha önce hiç karşılaşmadığınız zorlukların üstesinden geleceğinizi söyler.

Rüyada kafasından vurulan birini görmek, bu rüya memnuniyetsizliğe, kaygıya, üzüntüye ve özleme işaret eder.

Rüyada bir yabancı kafanıza vurursa, inanılmazlığı ile sizi kesinlikle şaşırtacak bir haber alacaksınız.

Rüyada başkasının kafasına vurmak, bu olumsuz rüya yakın akrabalarınıza sıkıntı verir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status