Rüyada Kale Görmek

Bir kaleye girdiğinizde ne fark edersiniz? Boyut. karşılaşılan yerin büyüklüğü. Bir kaleye adım atarsınız ve büyüklüğün anlamını anlarsınız. muhtemelen birkaç eski ve klasik tablo, birkaç halı, renkli fayans, misafir ve hatta izolasyon.

Rüyada kale görmek hem canlılığı hem de yalnızlığı tasvir eder. Bu nedenle, olumlu veya olumsuz bir işarete sahip olabilir. Böyle bir rüya her zaman aşırı bir hayaldir. Ne tür bir kale gördüğünüze veya kaleyi canlı tutmak için kalenin içine yerleştirilen farklı şeylere bağlı olarak bazı iyi haberler veya çok korkunç bir şey tasvir edebilir.

Sembolizm

Kale, hayatındaki ödül, onur, telif hakkı, saygı ve benzeri parlak şeyleri tasvir eder. Rüyanızdaki bir şatoda yaşıyorsanız, hayatınızda son derece iyi haberler alabilirsiniz. Bu da zaten var olan saygınıza kesinlikle katkıda bulunacaktır.

Rüyada kraliyet kral veya kraliçe gibi bir kalede yaşamayı hayal ediyorsanız, mahkemede dava açtıysanız bu davayı kazanma şansınız var demektir.

Öte yandan, hayalperestin hayatına iyi haberler getirmeyebilecek belirli kale rüyaları vardır. Size iyi hisler vermeyen çürümüş bir kale görürseniz, mutlaka uğursuzluk gelir.

Rüyada yıkılmış bir kale görmek, aynı zamanda çevrenizdeki diğerlerinin gözünde saygınızı kaybetme korkunuzu temsil eder. Çocuklarınız size saygısızlık etmeye mi başladı? Partneriniz sizi başkalarının önünde defalarca aşağıladı mı? Rüyada eski bir şato görmek  bu tür sorular cevaplarını tutabilir.

En Yaygın “Kale” Rüyaları:

Rüyada Şatoda Yaşamak

Rüyada çok sayıda hizmetçinin olduğu bir şatoda yaşamak – Böyle bir rüya, hayalperest için kesinlikle çok fazla pozitif enerji getirir. Hayatınızda saygı görürsünüz.

Rüyada Kalede Kilitli Tutsak Kalmak

Rüyada kendinizi bir kalede kilitli olarak görmek, hayatınız boyunca maruz kaldığınız baskıları temsil eder. Gerçekten istemediğin bir şey yapıyorsun. Başkalarına göre yaşıyorsun.

Rüyada Kale Gezmek

Rüyada kaleyi ziyaret etmeyi görmek, uyanık hayatınızda bir tür güvenlik veya koruma elde etmek istediğiniz anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status