Rüyada Kaleci Görmek

Rüyada kaleci görmek, bazı hoş haberler alacağınız anlamına gelir: düşmanlarınız ve kıskançlarınız yenilecek, işinizde huzur ve refah kazanacaksınız.

Rüyada kaleci olmak, önemli haberler için bilinçaltı bir beklentidir. Belki de hayatınızı önemli ölçüde değiştirecek iş talebinize yanıt bekliyorsunuz.

Rüyada kendini kaleci olarak görmek, aksiyonun hızla gelişeceğine, temkinli ve dikkatli olunacağına işarettir. Kendinizi yaklaşan olaylara hazırlamazsanız, onlarla baş edemezsiniz.

Rüyada kaleci olmak ve gol yemek, bu, niyetinizin kesin olduğu ve kimsenin sizi durduramayacağı anlamına gelir. İstediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz ama etrafınızdaki insanları da unutmamalısınız.

Rüyada kaleci eldiveni görmek, gerçek hayatta duygularınızı kontrol etmeniz gerekir, çünkü sinir gerginliğinden muzdarip olma riskiniz vardır. Daha pozitif olun ve sakin olun.

Rüyada kaleci olup gol kurtarmak, askerlikle bağlantılı biriyle temasa geçeceğiniz anlamına gelir. Kızsanız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız olabilir.

Rüyada kaleci olup gol yememek, güvendiğiniz bir kişiden aldatmaya hazır olmanız gerektiği anlamına gelir. Bu yüzden sırlarınızı ve fikirlerinizi bir süreliğine saklamak ve başkalarıyla paylaşmamak daha iyidir.

Rüyada penaltı kurtarmak, bu, birçok küstah aldatıcıyla yüzleşmek zorunda kalacağınızın bir işaretidir.

Rüyada ünlü kaleci görmek, her yönden özenle “saldırıya uğrayacaksınız”. Buna karşı koyamayacaksınız ve bu yüzden çevreniz sizi kolayca ulaşılabilen hanımlardan biri olarak düşünecek. Bu nedenle birinin dikkatini çekmeden önce iki kez düşünmeniz gerekir.

Bakınız: Rüyada Futbol Oynadığını Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status