Rüyada Kanca Görmek

Rüyada kanca görmek, bu, çözülmesi oldukça zor olacak kafa karıştırıcı bir durumun göstergesidir. Entrikalara ve dedikodulara dikkat etmek gerekiyor ve sonra sorun atlanacak. Aynı zamanda, amacınıza ulaşmak için her yolu kullanacağınıza işarettir.

Rüyada eline kanca batması, rüya kitabı değerli kazanımlar vaat ediyor, ancak başkalarının pahasına. Bu tür hediyelerden vazgeçmek gerekli değildir, ancak dikkatli olmaya değer, çünkü onlar için ödeme yapmanız gerekebilir. Rüyada kanca batması, para eksikliğine neden olabilir, bu nedenle en yakındaki büyük alışverişe dikkat etmelisiniz.

Bir rüyadaki kancalar farklıdır; bu nedenle rüyaların yorumu da farklıdır. Bir kapı kancası veya mandalı görmek, genellikle hayatınızı dolduran ve kimseye ifşa edilmemesi gereken bir gizem yüzündendir.

Bazı rüya kitapları, bu tür kancaları gizli eğlenceli aşk ilişkileri olarak ele alır; Ancak bir kapıyı bir kanca ile kilitlerseniz, gerçekte kısa süre sonra oldukça garip veya rahatsız edici bir duruma neden olabilecek yalanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak böyle bir kapıyı açarsanız, rüya ilerlemenizi etkileyebilecek bir yabancının müdahalesini önceden haber verir. Bu durumda, yakında hayatınızda görünecek yeni tanıdıklara dikkat edin.

Rüyada demir kanca görmek, tam bir yabancının neden olduğu aile sorunlarını ve sıkıntılarını gösterebilir. Rüyada çengelli iğne görmek, gerçekte bazı ahlaksız hakaretlere hazır olun. Ancak bu durumda olumlu olan şey, sizi gücendiren kişinin iyi bir intikam almasıdır.

Rüyada balık kancası görmek, çok önemli ve değerli şeyler arayacağınıza işarettir. Bu arama için çok fazla zaman, para ve sağlık kaybedebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Tarık dedi ki:

    Rüyamda 3 lü balık kancası ni yutuyorum bogagazim kaçırıyorum ve çıkartmaya uğraşıyorum kusmaya çalışıyorum uğraşıy verir ken uyandım

  2. Tarık dedi ki:

    Rüyamda 3 lü balık kancası ni yutuyorum bogagazim kaçırıyorum ve çıkartmaya uğraşıyorum verir ken uyandım

DMCA.com Protection Status