Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olduğunu görmek, size karşı yapılan bir haksızlığı sindirmekte zorluk çekmek anlamına gelir. Bu yapılan haksızlıklar yüzünden zor günler geçirebilirsiniz. İçinize dert olabilir ve özellikle ruhsal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ancak bazı şeyleri takıntı haline getirmek ve sürekli yenilemek sadece sizi üzecektir. Ruhsal anlamda sağlığınız bozulabilir. Bu yüzden de temkinli olmakta fayda var. Bazı şeyleri kabullenmeniz ya da bir şekilde cesaretli olup hakkınız olan şeyi almanız en hayırlısı olacaktır. Sadece kendinize dert etmek bir sonuca vermenize yardımcı olmayacaktır.

Rüyada birinin kanser olması, sizinle dertleşmek isteyen bir insana yorumlanır. Bu kişinin bir takım sorunları olabilir ve yakın zamanda sizden büyük bir yardım isteyebilir. Rüyada kanser hastası görmek, bir arkadaşınızın zor bir günde yanında olmak ve vefalı bir dost olmak anlamına da gelir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Hem maddi hem de manevi olarak oldukça yıpranmak anlamına gelir. Mesela geçmişte yapılan hatalar yüzünden kendinizi hala suçlu hissediyor olabilirsiniz. İçinize dert olan bir takım şeyler olabilir. Bazı sorunların sürekli yenilenmesi de canını sıkabilir.

Rüyada Kanser Olmak Ve Saçların Dökülmesi

Elinize geçen bir miktar paranın yerinin bulunmasının, kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak yerine çıkan masraflara bu paranın gitmesine yorumlanır. Bu yüzden de canınız sıkılabilir. Maddi beklentileriniz karşılanmaması yüzünden da mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada Akciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Kendini yalnız hissetmek ve başkalarının sizi anlamadığını düşünmek anlamına gelir. Şu günlerde bazı sorunlarınıza çare bulmak için de kendinizi yapayalnız hissedebilirsiniz. Başkalarına dertlerinizi açmanız zor olabilir. Bu sebeple de içinize kapanmanız olasıdır.

Rüyada Kan Kanseri Olduğunu Görmek

Hain bir düşmana yorumlanır. Size karşı hasetlik besleyen birileri olabilir ve size zarar vermek isteyebilirler. Başka birinden gelecek zarar da söz konusu olabilir. Maddi ya da manevi yönden sizi üzecek bir durumda söz konusu olabilir.

Rüyada Kanser Tedavisi Olduğunu Görmek

Dertlere deva bulmak anlamına gelir. Bir anda hayatınızda radikal bir değişim olabilir ve artık bazı şeylerin yoluna girmesi sizin umutlanmanızı ve mutlu olmanızı sağlar. Çok sevdiğiniz insanlardan da yardım görebilirsiniz. Dertleşmek ve derdinize derman olacak kişilerde söz konusu olabilir.

Rüyada Kanser Olduğunu Ve Öleceğini Görmek

Ruhen ve bedenen kendini daha iyi hissetmek anlamına gelir. Uzun süredir ihtiyacınız olan bir şey karşınıza çıkabilir. Belki de sürekli dua ettiğiniz bir şey gerçek olabilir. Bu rüyanın bir diğer anlamı da hasta olan kişiler için sağlık ve sıhhate erişmek demektir.

Rüyada Kanser Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada kanser olduğunu görmek yapılan haksızlıklar ile mücadele etmek ve bu yüzden bitkin ve çaresiz düşmek anlamına gelir. Yani başka insanlardan destek görememek de sizi üzebilir, tek başınıza bazı zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek ve bunun için kendinizde ihtiyacınız olan gücü bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşimin eski eşinden olan kızı kanser olmuş, sacları dökülmüş, tedavi görüyorum diyor. Çok üzüldüm, onun için mi yoksa benim için mi uyarıcı bir rüya, kendisini uyarmam gereken bi durum var mı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde dert sorunların çözülmesine yorumlanır.

 2. hafise dedi ki:

  iyi günler rüyamda sol ayağımın tırnakları siyahlaşıyor ve ben kökten tutup çıkartıyorum hemen yenisi çıkıyor sayıyorum 10 tırnak ve parmak var sonra paçamı kaldırıyorum kırmızı ödemli bastırınca sulu bir bölge bacakta hemen cilt kanserinden şüphelenip dr gidiyorum tahlilller yapılıyor dr üzgün geliyor önce o dokuyu temizleyeceğiz diyor sonra diğer aşamalara geçeceğiz ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden biri hasta ise şifa bulmasına yorumlanır.

 3. Feyza dedi ki:

  Rüyamda bana kanser olduğumu söylüyorlardı annem benim yanıma gelip çok üzgün ve bana acıyarak üzülmüyor musun saçların gidicek diyordu ama ben hiç üzülmüyordum,ağlamıyordum sanki bu haberi bekliyormuşum gibi öylece duruyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan stresten arınmaya yorumlanır.

 4. Tuğbanur dedi ki:

  Rüyamda röntgen ve ultrason sonuçlarıma doktorla birlikte bakıyorum. Kanserli hücreyi gösteriyor ve burası çürümeye başladı diye anlatıyor. Tedaviye hemen başlamamız gerek vs diyor. Doktordan çıktığımda yakınlarıma haber veriyorum ama çok ağlıyorum. Rüya boyunca ağlıyorum genç yaşta nerden çıktı diye. Çok kötü bir rüyaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve dertlendiren bir insanın kötü alışkanlıklarından vazgeçmesine yorumlanır.

 5. Canersarisaya dedi ki:

  Rüyam da doktor rontgen cekiyor ve kanser baslangici oldugunu söyluyor bende cihazda göruyorum kanserli hucreyi

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerden kurtulmaya yorumlanır.

 6. Seyma dedi ki:

  Rüyamda annemin bana kanser olduğumu söylediğini gördüm fakat hiç üzülmüyordum hatta seviniyor gibiydim

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunları olan birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 7. Yorgun biri dedi ki:

  Yalvarırım yardım edin bana. Bu sabah rüyamda kolon kanseri olduğumu gördüm. Uyandıktan sonra günün devamında kötü sözler işittim, ağladım, çok üzüldüm. Böyle şeylere asla inanmadım ama bu yazılanlar doğru çıkıyor. Lütfen bana yardım edin, öyle dert ettim ki saat gecenin üçü olmasına rağmen uyuyamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 8. Mine dedi ki:

  Rüyamda kanser tedavisi aliyorum bana iğne yapıyorlar kalçamdan ve iğne kemiğimde saplanmış bir şekilde duruyor bir sonraki terapi için kalması gerektiği söyleniyor acısını hissediyorum. Nedir acaba yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 9. Canan dedi ki:

  Rüyamda annem ve babam yanımda konuşuyor bende demek ki kanser olduğum için yüzüm bu kadar solgunmuş diyorum ama hiç üzülmüyorum

  1. admin dedi ki:

   Sağlığının değerini anlamaya yorumlanır.

   1. Betül dedi ki:

    Rüyamda kanser olmuştum göğsümde kitle vardı çok korkuyor ve çok üzülüyordum keşke bu kadar asi olmasaydım hayata karşı diyordum ölmek istemiyordum teşekürlerr

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sıkıntı ve dertten kurtulmaya yorumlanır.

 10. Eda dedi ki:

  Rüyamda burnumdan çok fazla kan akıyordu ama kanım maviydi peçeteyle siliyodum sonra bana lösemi olduğumu söylüyorlardı ben de kendi kendime o yüzden kanım mavi heralde diyodum. Yorumlariniz için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Çok üzüldüğünüz bir konuda hayırlı haberler almak, hasta biri varsa şifasını bulmasına yorumlanır.

 11. Filiz dedi ki:

  Rüyamda kanser oluyordum. Öksürdükçe ağzımdan kan geliyordu. Avucuma baktığımda kan vardı. Arkadaşlarıma söylemek istiyordum. İnternetten kime söylesem diye düşünüyordum. Sonra yine öksürdüm ve yine ağzımdan kan geldi. Ağlayarak annemden yardım isterken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Zorlukları atlatmak ve kimin dost düşman olduğunun farkına varmaya yorumlanır.

   1. Dicle dedi ki:

    Rüyamda bir kaldırımda birileriyle oturuyorum ve belgelerler gelen biri artik kesin olarak kanser olduğumu ve tedavi olmam gerektiğini söylüyor. Ama ben bu durumdan muysuz olmuyorum. Hatta icten içe iyi bile olmuş hissimdeydim..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya birine destek olmaya yorumlanır.

   2. Figen dedi ki:

    Rüyamda kanser olduğumu kafamda görünen bi damar vardı o da ölecegim anlamına geliyordu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi üzen birinin özür dileyeceğine yorumlanır.

 12. Ayfer dedi ki:

  rüyamda bir hastanedeyim neden ordayım bilmiyorum hasta değilim ama hastane içinde geziniyorum sonra doktorun biri meme kanseri olduğumu ve geç kalındığını ameliyatla memenin birinin alınacağını söylüyor ve üzüldüğümü görüyorum . sonra tanıdığım başka bi doktaru arayıp soruyorum mememi alıcaklar ameliyata giricem geç mi kalınmış son evrede miyim diye soruyorum oda evet diyor. sevdiklerime haber veriyorum. Çok etkisinde kaldığım bi rüya yorumlarımızı merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hasta bir yakınınız varsa şifasını bulacağına ve sevdikleriniz adına çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

 13. Edanur dedi ki:

  Ben kanser oluyordum ve arkadaşlarımla beraber ağlıyorduk. Zaman geçtikçe bitkin ve halsiz düşüyordum ölüyor gibiydim. Bu rüyanın anlamını açıklarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sıhhatli bir ömre yorumlanır.

 14. Meryem dedi ki:

  Rüyamda kanser oldum artık yapılacak hiçbir şey kalmamış ve çocuklarıma mektup yazmaya başladım. Oğluma kardeşini emanet ediyorum ve kimsede kalmayın anneme gidin ben öldüğümde kimseye güvenmeyin diye nasihat ettim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sağlık endişeleri yaşamak ve içinizde ukte kalan bir şeye yorumlanır.

  2. Ebru dedi ki:

   Hastanede çalışıyorum. Rüyamda da bir tane doktorumuz bazı kan değerlerime bakıyor şüpheleniyor. Sonra bi alet var elinde onunla bi saptama yapıyor ve diyo ki ” Ebru her yönden baktım. Artık bu son kısmı. Yapacak bisey yok.” gibi bisey diyo. Ağlamıyorum ne hissettiğimi bilmiyorum. Bir-kac insana söylüyorum hiç tanımadığım.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi endişelendiren bir konuda hayırlı haberler geleceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status