Rüyada Kapı Zilinin Çalması

Kapı zilini çaldığınız bir rüya, olumlu bilgileri ve olayların ani değişimini müjdeliyor. Genç bir kız için bu rüya yaklaşan düğün alametidir.

Rüyada zilin çaldığını duymak, hafta sonu ahlaki yorgunluğunuzu ve güçlü bir mahremiyet arzunuzu gösterir. Rüyanın başka bir yorumu, yakın gelecekte karmaşık durumları başarıyla çözebilen bir ajanın yeteneğini keşfedeceğinizi belirtir.

Rüyada aniden zilin çaldığını duyarsanız, şüphe ve kararsızlıkla amansız bir mücadelede düşündükten sonra, başarılı olamayacak bir eylem için girişimde bulunacağınızı söyler.

Rüyada kapı zili çalması çoğunlukla güzel haberler vaat eder, ancak bazen bir akrabanın hastalığını anlatır.

Rüyada kapı zilinin çaldığını duyduysanız ve kapıyı açtıysanız, ancak kimseyi görmediyseniz, bu tanımadığınız kişiyle ortak faaliyetlere gireceğinizin habercisidir. İşinizi yönetme sürecinde karşılıklı şüphe yaşayacaksınız.

Rüyada çalar saatin çaldığını duyarsanız, keyifli bir şirkette geçireceğiniz güzel bir hafta sonu geçireceksiniz. Dinlenmek için ayırmanız gereken günler dolu dolu geçecek.

Rüyada arkadaşınızın kapı zilini çaldıysanız, ancak açmadıysa, gerçekte meslektaşlarınızın verimsizliği ve güvenilmezliği ile hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Rüyada kapı zilinizi çalan bir postacı görmek, ani ziyaretçilerin gelişini haber verir.

Rüyada kapı zili çaldığını duymak, modern rüya kitabında belirtilenlerle aynı anlama sahiptir: beklenmedik haberler, öngörülemeyen olaylar, aile hastalığı.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status