Rüyada Karanlıkta Olmak

Rüyanda hiçbir şey görmediğin zamanlar vardır. Hayır – rüya görmediğiniz veya rüyasız bir gece geçirmediğinizden değil. Sadece karanlıkta boğuluyorsunuz, kendinizi siyah rengin coşkulu zevklerine kaptırıyorsunuz, sizi her yönden çevreliyor.

Rüyada karanlıkta olmayı görmek, genellikle kalbinizde çok fazla korku ya da alnınızda birkaç damla terle kalkarsınız. Karanlıkta olmayı görmek çok şey ifade edebilir.

Önce hayatınızda şu anda yaşamakta olduğunuz tüm o şeyleri düşünmeniz ve sonra bunları rüyanızda karanlıkta olduğunuzda hissettiğiniz şeyle karşılaştırmanız gerekir.

Karanlık, umutların yitirilmesi, depresyon ve yalnızlık demektir. Üzüntülerinizi kesinlikle paylaşacak kimseniz olmadığında rüyada karanlığı görürsünüz. Ayrıca, yakın arkadaşlarınızdan bazıları size ihanet ettiyse, karanlık rüyalar aklınıza gelecektir.

Ruhsal bir kişiyseniz veya “Tanrısal” olmaya meydan okuyorsanız, böyle bir rüya çevrenizdeki insanların çoğuna maruz kaldığınız anlamına gelir. Ruhunuza bağlı değilsiniz ve belki de söylediğiniz gibi değilsiniz!

Sembolizm:

Rüyada karanlık; başarısızlığı, korkuyu, nefreti, yalnızlığı, benlikten kopmayı, yalnızlığı, üzüntüyü, eksikliği ve hatta hayatta umutsuzluğu temsil eder.

Hayatta zor bir dönemden geçiyorsan, rüyanda karanlığı görmen kaçınılmazdır. Bir süredir meditasyon yapmaya çalışıyorsanız, henüz yüksek benliğinize bağlı değilsiniz ve yetenekleriniz üzerinde biraz daha çalışmak zorundasınız.

Arkadaşlarınız varsa ve hala kendinizi bir rüyada karanlıkta kaldığını görüyorsanız, bu arkadaşlarla çok iyi bağlantı kurmuyorsunuz.

En Yaygın Karanlık Rüyaları:

Rüyada Karanlıkta Kaybolmak

Rüyada karanlıkta yolunuzu kaybettiğini görmek, hayatınızın nereye gittiğine dair hiçbir fikriniz yok demektir.

Rüyada Karanlıkta Ağlamak

Ya bir şeyde başarısız oldunuz ya da hayatınızda bir şey hakkında son derece güvensiz hissediyorsunuz.

Rüyada Karanlıkta Bir Işık Görmek

Bu, hayatınızdaki yeni umutları temsil ettiği için çok dindar bir rüyadır. Karanlığın görünümü veya karanlıkta yürümek, rüya görenin sıkıntılı, kafası karışmış ve huzursuz olduğunu gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status