Rüyada Kaset Görmek

Rüyada kaset görmek, gerçekte paranızın karlı bir yatırımını yapacağınızı önceden bildirir. Bir kadın için bu başarılı bir satın almadır.

Rüyada video kaset satın aldıysanız veya sadece elinizde tutuyorsanız, gerçekte farkında olmadan bir tanık olacaksınız ve belki de daha sonra çok pişman olacağınız iyi arkadaşınızın vicdansız davranışına doğrudan bir katılımcı olacaksınız.

Rüyada kaset aniden kırılırsa, kendi aptallığınızdan dolayı tuzağa düştüğünüz bu karmaşadan yakında onurlu bir çıkış yolu bulacağınıza delalet eder.

Rüyada birkaç kaset gördüyseniz, büyük olasılıkla zor bir seçim yapmanız gerekecektir. Gerçek bir karışıklık yaratmamak için zaman ayırın ve her şeyi iyice düşünün.

Rüyada kaset dinlemek, eğlenceli ve arkadaş canlısı bir şirkette harika bir tatil vaat eden iyi bir alamettir.

Rüyada kaset doldurmak, iş ortaklarıyla kayıplara veya anlaşmazlıklara hazır olun.

Rüyada birinin kaset vermesi, neşeli ve iyimser bir insan olduğunuzu söylüyor.

Rüyada kasete kaydedilen yakın insanların seslerini duyduysanız, büyük olasılıkla, yeterince hassasiyet ve sıcaklığa sahip değilsiniz.

Rüyada kaset kaydedici aniden bir kaseti sıkıştırırsa, aksiliklere ve zorluklara hazır olun. Cesaretinizi kaybetmemeye çalışın. Çünkü bu rüya, istediğiniz kadar çabuk olmasa da, sorunla kesinlikle başa çıkacağınızı öngörüyor. Sabırlı olun ve her şey yoluna girecek.

Freud’a göre, rüyada teybe bir kaset koyarsanız ve melodik iyi bilinen müziği dinlerseniz, büyük olasılıkla yakında çocukluğunuzun şehrine geri dönmeyi düşünürsünüz. Bu geziye başlarken kararsız kalmanız dikkat çekicidir. Ancak kendinizi uzun zamandır tanıdığınız yerlerde bulduğunuzda ve eski dostları gördüğünüzde kararın doğru olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada kaset çıkarmak ne yazık ki, ancak çok istenmeyen, ancak yine de gerekli çalışmaları yapmanız gerekecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status