Rüyada Kasiyer Olmak

Rüyada kasiyer olduğunu görmek, sahtekârlığı ve hayata karşı ikircikli tutumu temsil eder. Rüyada mağazadaki kasiyeri gördüyseniz ve kuyrukta birçok insan varsa, çevrenizde sadece arkadaş gibi görünen birçok samimiyetsiz insan olduğunu, ancak gerçekte olmadıklarını söyler. Sahte yüzlerini açığa vurmak işe yaramaz, ihtiyaç duydukları anda size sırtlarını döneceklerdir.

Rüyada yazar kasa boşsa, söz verilen ücretin haksız yere ödenmeme ihtimali yüksektir.

Rüyada kendini kasiyer olarak görmek, gerçekte büyük ama boş para harcamanız olur.

Rüyada kasiyer masası açarsanız ve içinde para bulmazsanız, bu, temel ihtiyaçlar için bile yeterli paranızın olmadığını gösterir.

Rüyada kasiyerlik yaptığını görmek, hayatta iyi bir para akışınız olacaktır. Rüyada kasiyerle konuşmak, finans sektöründe önemli gelişmeler yaşarsınız. Ayrıca, benzeri görülmemiş maddi kazanımlara ulaşacağınız yeni yoldaşlarınız olacak.

Rüyada kasiyer ile tartışmak, ailenizin onlara borç para verme istekleriyle sizi sık sık rahatsız edeceği bir alâmettir.

Rüyada kasiyere para ödüyorsanız, bu, çok karlı bir işe yatırım yapma şansınız olduğuna ve finansal durumunuzu daha iyi hale getirme şansınız olduğuna dair bir işarettir. Rüyada yazar kasada çok para görmek, bu rüya gelişen aşk ilişkilerine sahip olacağınızı söyler.

Rüyada markette kasiyer olmak, bu kötüye işarettir. Gerçek hayatta bir satın alma planlıyorsanız, niyetinizi gerçekleştiremezsiniz. Rüyada erkek kasiyer görmek, hastalık veya aşırı yorgunlukla karşı karşıya kalırsınız. Fazla çalışmaktan kaçınmak için rahatlamayı düşünmeli ve mümkün olduğunca çabuk dinlemelisiniz.

Rüyada kasiyer olarak çalışmak, Freud’un rüya kitabında, sevdiklerinizin kalbini kazanmak için belirleyici eylem olarak yorumlanır. Bu rüya, sevilen birinin dikkatini çekmek için bir rakiple mücadelede zafer kazanmanızı öngörür. Ancak bu durumda değersiz yol ve yöntemlere başvurabilirsiniz.

Rüyada kasiyer olarak işe girmek, bu rüya aşırı baskınızın bir partnerden ayrılmaya neden olabileceğini ve saldırganlığınızın onu uzun süre rahatsız edebileceğini söyler. Rüyada kasiyer masasının yanındaki uzun kuyruk, çok sayıda ilişki yaşadığınızı gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status