Rüyada Kel Olmak

Her şeyden önce, rüyada kimin kel olduğunu gördüğünüzü ve bunun gerçekte ne anlama geldiğini hatırlamanız gerekir. Örneğin, yaşlı amcanızın kafasını kel gördükten sonra hiç endişelenmemelisiniz, çünkü bu rüyanın kilit unsuru amcadır ve bu, akrabaların yorumunu aramanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada kel bir kadın görmek, aklını başına toplamalı ve birinin hayatını karalamayı bırakmalıdır, çünkü bu onun beklediğinden daha kötü sonuçlar doğurabilir. Yakın insanlara karşı dikkatli olmalı.

Rüyada  gerçekte güzel saçları olan bir erkeğin kendini kel görmesi, sağlığına dikkat etmeli, günlük programa ve diyete uymalıdır.

Dolunay sırasında rüyada kel birini görürseniz, ani kayıplara hazır olun veya tam tersi – genellikle hızlı önemsiz finansal maceralardan kolay para kazanma.

Evli bir kadın için, rüyada kel birini görmek, sevgili kocasıyla güzel ama az bilinen bir yerde romantik bir geziyi öngörür.

Bir anne rüyasında bebeğini kel görürse, yakında başkasından çocuğu hakkında iyi bir şey öğrenecektir.

Rüyada kel baba veya anne görmek, onları ziyaret etmeniz, onlara bir iyilik yapmanız veya kalpten kalbe konuşmanız gerektiğini söyler.

Rüyada kel kalmak, bu, partnerlerini seçerken daha seçici olması gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada birinin kel olduğunu görmek, meslektaşları ile tatsız çatışmalar olabileceğinden, önümüzdeki hafta uyanık olmalıdır.

Rüyada kel birini saçlı görmek, bu önümüzdeki üç gün içinde yağmursuz güzel havanın bir işaretidir.

Rüyada kelleştiğini görmek – akrabaları bekleyin, ziyarete gelebilir ve ani haberler getirebilirler. Önümüzdeki günlerde terfi için umut olabilir.

Rüyada kel adam görmek, birinin planlarınızı mahvetmeye çalıştığı anlamına gelebilir. Ancak ihanetini önceden öğrenirseniz, durumdan yararlanacaksınız.

Bir erkek rüyada kel bir kadın görürse, bu rüya hayatını mahvedecek kavgacı bir eşle olan ilişkileri öngörür.

Rüyada kel bir çocuk görmek, mutlu aile ilişkilerinin, sevginin ve itaatkar çocukların habercisidir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status