Rüyada Kendi Kaderini Görmek Bahsetmek

Modern rüya kitabına göre, bir kişi rüyada kendi hayatını ve kaderini görürse, gerçekte anlaşmazlıklara ve mutsuzluğa dönüşebilir. Genç bir kadın bir rüyada kaderi engellerse, hayranlarını, arkadaşlarını ve sevdiklerini uzlaştırmak için çok çaba sarf etmesi gerekeceğine işaret eder.

Rüyada kaderin söylenmesi, bunu sağduyulu davranmanın ve duygulara hakim olmanın, aşırı ve müsrif davranışlardan kaçınmanın gerekliliğini bildiren bir işaret olarak yorumlamıştır.

Rüyada kaderinin değiştiğini görmek, vicdanınızın rahat olduğunu ve başkaları tarafından saygı duyulduğunuzu gösterir. Rüyada birinin kaderin olduğunu görmek, kötü huyunuzdan dolayı kötü bir maceraya atılabileceğinize ve sizi arkadaş ve akrabalarınızdan uzaklaştıracağına işaret eder.

Vanga, aynı rüyayı, rezil işler ve günahlar için geri ödeme zorunluluğu olarak yorumladı. Ayrıca böyle bir rüya tehlike konusunda uyarabilir. Rüyada birinin nasıl idam edildiğini görürseniz, istemeden hoş olmayan olaylara ve hatta suçlara tanık olabileceğinizi gösterir.

Freud, rüyada (Deja Vu) yaşamı ve onunla ilgili her şeyi rahim anıları olarak yorumlamıştır. Ayrıca bu rüya, başka bir dünyaya olan inancınızı ve diri diri gömülme korkunuzu sembolize edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status