Rüyada Kendi Kalçasını Görmek

Rüyada kalça görmek, akrabaları sembolize eder. Rüyada görülen güçlü, sağlıklı kalçalar, aile üyenizin hızlı kariyer büyümesini öngörür. Bu onun etkili desteğini kazanmanızı sağlayacaktır.

Rüyada kalçanın büyüdüğünü görmek, sevilen birinin kaybına işaret eder. Nedeni bir kaza veya ihanet olabilir.

Bir erkeğin rüyasında kendi kalçasını görmesi, gelir ve kâr anlamına gelir. Rüyada kalçanın küçülmesi ise, şlerinizin gelişmesiyle ilgili açık iç memnuniyetsizlik .

Kalçalarınızı lekesiz ve yarasız pürüzsüz bir renkle hayal ediyorsanız, bu, işlerin gidişatından zevk, zevk ve tam memnuniyetin habercisidir.

Rüyada kendi kalçasını açık görmek, neşeyi yansıtır. Bir erkeğin rüyasında iyi orantılı kalçalar, ona hoş toplantılar ve ilginç konuşmalar öngörür. Planların çöküşü, başarısızlık, endişe, sıkıntı ve sevilen birinin ihaneti – bunların hepsi, kalçalarınızda morluklar ve yara izleri gördüğünüz bir rüyanın sonucudur.

Rüyada aynada kendi kıçını görmek, sertlik hastalığın ve teselli edilemez kederin habercisidir.

Rüyada kendi poposunu görmek, ailedeki düzensizliği veya boşanmayı öngörür. Rüyada kalça kırığı görmek, bakım veren akrabalarınız olduğunu belirtir.

Rüyada tanıdık birinin kalçasını görmek, olağanüstü şansın bir işaretidir. Bir kız kalçalarını görürse, romantik maceralar aradığı anlamına gelir. Bir bayan için rüyada kalça görmek, güvenli ve ilginç bir erkekle randevusu olacağına işarettir. Aynadaki yansımasını beğenmezse, tehlikede olacaktır. Bu rüya dikkatli olmanız için bir çağrıdır.

Rüyada kendi kalçanızı görmek – parlak partilerin ve genel tanınmanın zamanının başladığı anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status