Rüyada Kendi Memesini Görmek

Rüyada kendi memesini görmek, kendi gücünüzü enerjinizi yakında toplamaya ve bazı konularda daha cesaretli hissetmeye yorumlanır. Bir türlü atamadığınız adımları sonunda atabilir, daha cesur olabilirsiniz. Kişi hem iş hem de eğitim hayatında kendini ön plana çıkaracak çalışmalar yapar. Size inanan güvenen insanlar da sizi cesaretlendirebilir. Daha iyi yerlere gelmenizde sizi manevi olarak güçlendirebilir, cesaret sahibi olmanızı sağlayabilirler.

Rüyada kadının kendi memesini görmesi, iç huzurun artmasına ve isteklerini gerçekleştirmeye de yorumlanır. Hep yapamadım gerçekleşmedi dediğiniz bir şey varsa yakında bu şey gerçeğe dönebilir. Bir türlü atlatılamayan zorluklar da atlatılır. Sevdiği ile zor günler geçirenler bu süreci atlatabilirler.

Rüyada Kendi Memesini Açık Görmek

Bekar olan birinin ruh eşini bulmasına ve sevdiği kişi ile muradına ermesine yorumlanır. Çok hayırlı bir rüyadır ve yakında önemli gelişmeler olabiir. Eli olan kişiler de eşleri ile her zamankinden daha iyi geçinirler ve evinizde daha huzurlu olabilirsiniz.

Rüyada Kendi Memesini Emmek

Daha çok parakazanmaya ve daha rahat zenginlik sefa içinde yaşamaya yorumlanır. Hem sizin hem de ailenizin maddi olanakları artabilir. Bir türlü işe giremeyenlere güzel bir iş fırsatı da gelebilir. Bu ssyede kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kendi Memesini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, malınızın mülkünüzün daha çok olacağına, daha çok yatırım yapacağınıza yorumlanır. Kendi parasını kazanan kişiler de yakında önemli yatırımlar yapabilirler. Daha zengin bir hayata kavuşulur.

Rüyada Memeden Süt Gelmemesi

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz

YORUMLAR

  1. Sumeýra dedi ki:

    Ruyada kendi govuslerimin buýdugni gordum tobe estafurula diye uyandim sag govusum cok buymusdi

  2. Fatma dedi ki:

    Riyada memem yerindengeri giriyor ve yeri kapaniyor

  3. Mero dedi ki:

    Rüyada aynada kendi gögüslerimi gördüm çok büyüktüler , sol taraftaki simsiyahtı

DMCA.com Protection Status