Rüyada Kendini Şişman Görmek

Rüyada kendini şişman görmek, hiç kimse ile paylaşamadığınız sırlarınız veya dertlerinizden kurtulmaya yorumlanır. Ailenize ve yakın çevrenize üzülmesin diye söylemediğiniz dertleriniz varsa yakında biter. Kendi başınıza çözüm bulabilirsiniz. Çok hayırlı gelişmeler olur ve kimseye duyurmadan sıkıntılarını kısa sürede sonlandırabilirsiniz. Özel hayatında zor günler geçiren veya ayrılık aşamasında olanlar da yeniden sevdikleri ile bir araya gelme kararı verebilirler. Ailevi sıkıntılarınız son bulur. Rüyada kendini aşırı şişmanlamış olarak görmek, maddi olarak çıkmazda olanların çözüm bulacağına ve tüm borç külfetinin bitmesine yorumlanır. Dolandırılan ve maddi zararda olanlar da bu durumdan tez vakitte akıllıca çözümler ile kurtulabilirler.

Rüyada kendini olduğundan şişman görmek, mahkemesi olan biri için beklediğinden kısa sürede mahkemesinin bitmesine ve hayrına sonuç almaya yorumlanır. Uykularınızı kaçıran ve dert sahibi yapan bir konuda sonunda şans yüzünüze güler.

Rüyada Aynada Kendini Şişman Görmek

İyilikler ile adınızın anılmasına ve kendinize güvenin yerine gelmesine yorumlanır. İnsanlar sizden övgü dolu sözler ile bahsedebilirler ve gelecek günlerde çok fazla iltifat ile karşılaşabilirsiniz. Hakkınızda duyacağınız şeyler sizi gururlandırabilir.

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Başkalarının hakkınızda çok iyi şeyler düşündüklerine ve sizden hoşlanan birilerine yorumlanır. Yalnız olan kişilerin aşk hayatında yüzü güler. İlişkisi olanların ise dost çevresi çoğalabilir. Rüyada kilo almak, bol kazanca ve sosyalleşmeye yorumlanır.

Rüyada Tartıya Çıkıp Kilo Aldığını Görmek

Bazı kaygıların yakında sona ermesine ve üzerinizdeki yükleri külfetleri sırası ile atmaya yorumlanır. Size yük olan kişileri hayatınızdan çıkarabilir, kendi hayrınıza seçimler yapabilirsiniz. İş hayatında da zarara uğrayanlar bu zararlarını telafi edebilirler.

Rüyada Kendini Şişman Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, pek çok hayırlı işe vesile olmak ve iyiliklerde bulunmaya, sorumluluklarınızı yerine getirmeye yorumlanır. Çevreniz sizden iyi sözlerle bahsederler ve bol hayır duası alınır. Yaşanan sıkıntılar ve kaygılar da sona erer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status