Rüyada Kendini Yaşlı Görmek

Herhangi bir şekilde yaşla bağlantılı rüyalar, sorunları yansıtır.

Bir rüyada aynaya baktığınızda kendinizi yaşlanmış görürseniz, inatçılığınızın çevrede şikayetlere neden olacağına delalettir.

Bir kadın bir rüyada yaşlandığını görürse – gerçek hayatta sağlığına dikkat etmelidir. Rüyada sevgilisinin yaşlandığını görürse, onu kaybetme riskiyle karşı karşıya demektir.

Rüyada kendinizi gerçekte olduğundan daha yaşlı görüyorsanız, geçmişe ait hatıralar hafızanızda belirecektir.

Rüyada kendini yaşça büyük görmek, bu, yakın zamanda gerçekleştirilen bazı eylemler nedeniyle suçluluk duygunuzun sizi kemirdiği anlamına gelir.

Rüyada kendini yaşlı ve çirkin görmek, çok ilkeli ve tavizsiz olduğunuz anlamına gelir, bu nedenle akrabalarınız bundan muzdariptir.

Bir rüyadaki yaş (insan veya özne) nispeten basit bir anlama sahiptir.

Rüyada yaşlı olmak, hayat tecrübesi, otorite, bilgelik, bilgi sahibi olmak (çoğunlukla erkekler için); veya hastalık, solgunluk, sorun, kötü işlerin gelişmesi (erkekler için de, ancak daha çok kadınlar için).

Rüyada birinin yaşlandığını görmek, baş dönmesi, aptallık veya mutluluk, iyileşme, sağlık ve iyi şans anlamına gelir.

Rüyada yüzünün yaşlanması, geçmişte yaşanan sıkıntıların yeniden tekrar etmesine ve aynı şeyleri yaşamaya yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status