Rüyada Kep Atmak

Rüyada kep atmak, yakın gelecekte yeni sıkıntılarınız ve endişeleriniz olacağına işarettir. Büyük olasılıkla, tüm düşüncelerinizi meşgul edecek bazı önemli olaylar olacaktır.

Rüyada mezuniyette kep atmak, olumsuz bir karakterin düşüncelerini yansıtır; parlak veya renkli kapak, yaklaşan sorunların külfetli ve çok hoş olacağını vaat ediyor.

Rüyada mezun olup kep attığınızı görürseniz, böyle bir rüya, sıkıntılarınızı kolayca başkasına kaydıracağınıza delalet eder.

Rüyada kep atma töreni görmek, rüya arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın yenilikçi fikirlerinizi kesinlikle takdir edeceklerini söyler.

Rüyada kep giydiğini görmek, gerçekte de zor bir seçim yapmanız ve bundan sonra hangi yöne gideceğinize karar vermeniz gerektiğini belirtir. Acele etmeyin, tüm şartları düşünün ve ancak o zaman harekete geçmeye başlayın.

Rüyada kep taktığını görmek, bir rüyada şapka gördüğünüzde, size çok şey öğretebilecek çok ilginç ve bilgili bir kişiyle buluşmaya işaret eder.

Rüyada mezuniyet kep görmek, yeğenlerinizden veya çocuklardan gelecek haberlerin iyi bir işaretidir.

Rüyada üniversiteden mezun olmak kep atmak, geçmişin güzel anılarına teslim olabileceğinizi söyler.

Rüyada liseden mezun olmak kep atmak – bir kişiyle kader toplantısına hazır olun, kiminle iletişim sizi hayata karşı kendi tutumunuzu kökten gözden geçirecek. Daha sonra, böyle olağanüstü bir şahsiyetle karşılaştığınız için Tanrı’ya şükredeceksiniz.

Kızlar için bu rüya, erkeksi ve yakışıklı erkeklerle romantik ilişkiler vaat ediyor.

Rüyada başkasını kep atarken görmek, bir nedenden dolayı arkadaşlarınızı aldatacağınızı, sürekli mesleğiniz hakkında yalan söyleyeceğinizi gösterir. Ayrıca dolandırıcılık veya aldatma olasılığına karşı uyarır.

Rüyada kep atma törenine gitmek, geniş bir popülariteye ve sadece inanılmaz şansa işaret ediyor. Ayrıca, yakında mülkünüzü birinin lehine terk etmeniz gerekeceğini önceden bildirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status