Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele gördüyseniz – ilerleyen günlerde dikkatli olun, görünüşe göre bir yalancı ve palavra en yakın arkadaşlarınızın aklına gizlice girmiş gibi görünüyor. Bu rüya, yalnızca Cuma gecesi görürseniz kehanettir.

Rüyada dev bir kertenkele size saldırdıysa, yakın bir kişinin hilesine hazır olmanız konusunda sizi uyarır.

Rüyada kertenkele yavrusu görmek, düşman saldırılarını tahmin eder. Rüyada dev bir kertenkele öldürdüyseniz, meslektaşlarınızın gözünde itibarınızı geri kazanabileceksiniz ve hayatınızda iyi şanslar geri dönecek. Ne yazık ki bunun için yüksek bir bedel ödemeniz gerekecek: Sevdiğinizle olan ilişkiniz konusunda endişeleneceksiniz. Görünüşe göre, o işinizi anlamıyor ve histeriye kapılacak.

Rüyada kertenkelenin derisini döktüğünü veya sizi ısırdığını gördüyseniz, zorluklara ve denemelere hazır olun. Bir süre para biriktirmek ve bu zor dönemde başarılı bir şekilde hayatta kalmak, cesareti toplamak ve savaşmak için karar vermek zorundasın.

Rüyada kertenkele sürüsü görmek, eşinizin sadakatsizliğini ima eden küçük şeylere dikkat etmemeye çalıştığınızı bildirir. Saflığınız veya dikkatsizliğiniz size pahalıya mal olacak.

Rüyada kuyruğu olmayan bir kertenkele gördüyseniz, bu rüya seks ile ilgili sorunlarınız olabileceği konusunda uyarır. Rüyada kertenkele yakaladıysanız, herhangi bir tarihte olumlu bir sonuç almayı ummamalısınız. Ne yazık ki umutlarınız boşa çıkacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status