Rüyada Kiracı İle Konuşmak

Rüyada kiracı ile konuştuğunu görmek, size gelecekte sahip olabileceğiniz parayla ilgili bazı sorunlar vaat ediyor. Muhtemelen önemli işlerde beklenmedik komplikasyonlar nedeniyle kayıplar yaşayacaksınız; ya da sadece güvendiğiniz parayı alamazsınız.

Rüyada kiracının size kira borcu olduğu görmek ve tartışmak, bu iyi şans ve beklenmedik gelir vaat eden hayırlı bir işarettir. Girişimciler için bu rüya, işlemin çok makul bir şekilde sonuçlanmasını veya karlı bir işin başlamasını vaat ediyor. Çalışanlar için böyle bir rüya, daha yüksek ücretler, ikramiyeler veya ekstra para kazanmak için beklenmedik fırsatlar anlamına gelir.

Rüyada kiracı ile tartışmak, tam tersine, kötü bir alâmettir; gelecekte mali durumunuzun büyük bir bölümünü kaybedeceğinizi gösterir. Bunun nedeni, çok para yatırdığınız işin çökmesi veya hasar kontrolü için hatırı sayılır miktarda para gerektirecek talihsiz bir olay olacaktır.

Rüyada eski kiracı ile konuşmak, muhtemelen büyük bir aile skandalı yaşayacaksınız. Bundan sonra bazı akrabalarınız ve en iyi arkadaşlarınız artık birbirleriyle iletişim kurmayacaklar. Hareketinizin kavgaya neden olduğunun farkında olmak, size çok fazla pişmanlık ve endişe verecek. Ancak durumu düzeltemeyeceksiniz ve sonunda sevdiğiniz insanlar arasındaki ilişki düzelene kadar beklemek zorunda kalacaksınız.

Rüyada kiracı ile kavga etmek, bu rüya itibar kaybına ve kötü dedikodulara neden olabilir. Yakında rüya sahibi anlık tutkuya yenik düşecek ve ayartmaya direnmeyecek ve zayıflıkları onu bunun için kınayacak geniş bir insan çevresi tarafından bilinecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status