Rüyada Kısır Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kısır birini hamile görmek, gerçek hayatta yeni başladığınız ilişkideki çabalarınızın da kısır olacağı anlamına gelir.

Bu hastalığı tedavi ederseniz, rüya yorumcusu, azim ve amaç duygunuz nedeniyle tüm yaşam testlerini geçeceğinizi ve hedeflerinize ulaşacağınızı söyler.

Rüyada kısırlık, çevreniz için işe yaramaz olmaktan korkmanız anlamına gelir. Parlak fikirleri paylaşmamanıza veya insan gruplarına tapmamanıza rağmen, bu azalmakta olduğunuz anlamına gelmez. Bir liderin net özellikleri olmadan bile kolayca var olabilirsiniz.

Böyle bir rüya gördüyseniz, çevrenin dikkatini çekebilecek yeni fikirlerin yokluğundan endişe duyuyorsunuz. Hatırlamanız gereken en önemli şey, size görevleri ve işi yapmak ve dünyanın nasıl değiştirileceğine dair fikirlerle dolup taşan insanlara dikkat etmemek. Tüm çabaları başarılı olmayacak ve sonunda görkemli planların yerine getirilmesinde yer almanız istenecek.

Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek, bir teklifi kabul edip etmemeye karar vereceksiniz. Bilinçaltınız size daha aktif bir hayata başlamanın bir zamanı olduğunu söylüyor. Komplekslerinizin üstesinden gelmelisiniz. Çünkü bireyselliğiniz varken onu açamazsınız. Sorunların karşısında aciz kalmayın. Bu durumda bir çözüm bulmanız gerekir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status