Rüyada Kızılcık Görmek

Rüyada kızılcık meyvesi görmek, ek bilgi almayla ilgili sorunları gösterir. Başkalarına güvenmeyin, çünkü büyük olasılıkla sizi şaşırtabilecek yanlış bilgiler alacaksınız; dahası, bu işiniz üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacaktır.

Rüyada kızılcık toplamak, rüya yaklaşan taşınmaya işaret eder. Rüyada kızılcık ile komposto pişirirseniz, hoş olmayan sohbetlere ve dedikodulara hazır olun. Rüyada kızılcık suyu ile susuzluğunuzu giderdiğinizi görmek, hoş olmayan bir kişiden birlikte yaşama teklifi alacağınıza işarettir.

Rüyada kızılcık şerbeti görmek, sevilen biriyle hesaplaşmaya girecek olanlar tarafından görülür. Erkekler sıkıcı ilişkilerden kurtulacak, kadınlar yakın çevredeki insanların entrikalarının farkına varacak.

Rüyada kendinizi kızılcıklarla dolu bir çayırda bulduysanız, bu rüya iyi zamanların habercisidir. Hastalıktan kurtulacaksınız ve tüm girişimleriniz başarıyla gelişecek.

Rüyada yeşil kızılcık görmek, acele ettiğinizi gösterir; ancak, iyi bir şeye yol açmaz. Rüyada giysilerinizdeki kalıcı kızılcık suyu lekesi çeşitli sıkıntılara yol açar; ancak tüm talihsizliklerinizin suçlusu cezasız kalacaktır.

Rüyada kırmızı renkli kızılcıklar görmek, aşk ilişkisini simgelediğini belirtti. Rüyada olgun ve sulu kızılcık görmek, aşkta mutluluğun habercisidir; yeşil meyveler, sevdiklerinizle yaklaşmakta olan sorunları gösterir.

Freud’a göre kızılcık, cinsel hayatınızı simgeliyor. Rüyada bataklıktan kırmızı meyveler alırsanız, rüya ilişkilerde istikrarlı olmadığınızı ve birçok cinsel partneriniz olduğunu söyler. Ancak tüm bu ilişkiler uzun zamandır yeniliklerini kaybetti ve siz yeni ve ilginç temaslar arıyorsunuz.

Rüyada kızılcık ağacı görmek, sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinize dikkat etmenizde fayda var. Büyük olasılıkla, dikkat etmediğiniz veya özen göstermediğiniz için sizden uzaklaşıyor.

Bir kadın kızılcık suyuyla lekelenirse, rüya onun büyük çocuk sahibi olma arzusunu yansıtır. Sadece kızılcık yerse, gerçekte eşcinsel aşka sahip olma eğilimindedir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status