Rüyada Kocaman Yılan Görmek

Rüyada kocaman yılan görmek, zengin ve etkili patronaj için ısrarlı arayışınızı gösterir. Bu rüya, gerçek hayatta güçlü ve zorlu rakiplerinizin olacağını tahmin ediyor. Onları yenmek, tüm kişisel işleri bir kenara bırakmak ve hemen savaş taktiklerini geliştirmeye başlamak, düşman saldırılarını başarıyla savuşturmanıza yardımcı olacaktır. Etrafınıza bakın ve yanınızda size yardım ve destek verecek bir sürü iyi insan göreceksiniz.

Rüyada dev yılan görmek, böyle bir rüya bir uyarıdır: düşmanların entrikalarına hazırlanmalısınız. Rüyada dev yılandan kaçmak ise ne yazık ki savaşı kaybedeceksiniz; kaçtı – düşmanlara karşı zaferinizi müjdeleyen iyi bir işaret. Rüyada kocaman yılan yakalamak, biri gururunu incitecek ve acı verici bir şekilde aşağılanmış olabilirsin. Bazen böyle bir rüya, zayıf ve zayıf yavruları tahmin edebilir.

Rüyada kocaman yılan ısırması, ilişkilerde sadece kendi arzularınızı takip ettiğinizi gösterir. Kendinizi gerçekten seviyorsunuz ve partnerinizin size değer vermesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Bu şekilde davranmayı bırakmalı, partneri hissetmeyi öğrenmelisin, yoksa yalnız kalacaksın.

Rüyada büyük yılan görmek, akıl sağlığı krizi, büyük ego, mani, takıntı, akıl hastalığı anlamına gelir.

Rüyada büyük yılan ısırması, işte başarılı olmak demektir.

Bakınız: Rüyada Yılan Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status