Rüyada Kokarca Görmek

Rüyada aniden gözlerinizin önünde beliren bir kokarca görürseniz – bu, büyük bir üzüntüyü haber veren olumsuz bir işarettir. Ve sorun şu ki, yaklaşmakta olan herhangi bir sorun belirtisi kesinlikle fark etmeyeceksiniz. İlk bakışta hayat her zamanki gibi devam edecek ve bir anda talihsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Böyle bir rüyadan sonra, baştan çıkma ve itibarınızı büyük ölçüde etkileyebilecek aptalca bir şey yapma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Rüyanızda kokarca ne kadar büyük ve kalınsa, o kadar fazla bela ve sıkıntıya hazır olmalısınız. Rüyada ölü kokarca görmek, bu rüya bir şans eseri trajediden kaçınabileceğinizi bildirir.

Rüyada tüfekle kokarca avladıysanız, büyük olasılıkla büyük sorunlar ve sıkıntılarla karşılaşacaksınız. Sezgisel olarak hissediyorsunuz ama ne yazık ki kendinizi koruyamıyorsunuz.

Rüyada kokarca saldırması, yakın gelecekte sizi bekleyen başarısızlıkların ve sıkıntıların habercisidir. Arkadaşlarınızla herhangi bir şekilde bağlantılı olmaları mümkündür. Çevrenizdeki insanlara daha yakından bakmaya çalışın, belki içlerinden biri size ihanet etmeye hazırdır.

Salı gecesi rüyada kokarca görmek, yakınlarınızın özverili bir hareket yapmanızı beklediği anlamına gelir. Beklentilerini boşa çıkarmamaya çalışın.

Cumartesi gecesi benzer bir rüya, tek başınıza başa çıkamayacağınız zorlu ve karmaşık bir sorunla yaklaşan karşılaşmayı öngörür. Umutsuzluğa kapılmayın ve yalnız kalmayın, gururunuzu kırar ve destek isterseniz, kesinlikle sadık arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız.

Freud’un rüya kitabındaki kokarca, öngörülebilir gelecekte eski bir aşkla (sevgiliyle) beklenmedik bir karşılaşma yaşayacağınız anlamına gelir. Geçmişin hoş anılarından sonra, o kişiye karşı cinsel çekim hissedecek ve birlikte güzel vakit geçireceksiniz. Ne yazık ki, ilişkilerinizi daha fazla geliştirmez.

Rüyada kokarca yavrusu görmek, yakın gelecekte büyük hoşgörü ve dayanma gücü gerektiren bir işarettir. Yakında ciddi bir karar vermeniz gereken oldukça zor bir yaşam dönemi ile karşı karşıya kalacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status