Rüyada Kolye Takmak

Rüyada kendiniz için satın aldığınız çok pahalı bir kolye takarken görürseniz – gerçekte çok neşeli bir şey bulacaksınız. Tesadüfen, bu mücevher parçası ne kadar pahalı olacaksa, bu rüya o kadar sevindirici haberler getirecektir.

Rüyada değerli taşlarla süslenmiş bir hediye olarak kolye aldıysanız – yakında size çok ilginç bir şey teklif edilecek.

Bir kız, gerçek erkek arkadaşının rüyada kendisine koly ehediye aldığını görürse, gelecekte onunla evleneceğine işarettir.

Rüyada incilerle süslenmiş bir kolye takmak, üzücü günlerin habercisidir. Bir kadın için aynı rüya, kocasının veya sevgilisinin sadakati hakkında ani bir şüphe duygusu uyandırır. Ve kıskançlık sahneleri eşlik edecek.

Rüyada elmas kolye takmak, sevilen biriyle yakın zamanda hayal kırıklığına uğrayacağının habercisidir.

Rüyada kilit altında bir kasada saklanan değerli kolye görmek, ömür boyu partneriniz olmayacak bir kişiye aşık olacağınıza delalettir. Rüyada kolyeyi kaybeder veya kırarsanız, bu rüya kötü olaylara işaret eder.

Rüyada hediye gelen kolyeyi takmak, önümüzdeki günlerde beklenmedik bir teklifle şaşıracaksınız. Bunun oldukça cazip olduğunu düşüneceksiniz ve büyük olasılıkla kabul edeceksiniz. Bir kadın için böyle bir rüya, yakın bir evliliği önceden haber verir, ancak yalnızca kolyenin nişanlısı, arkadaşı veya sevgilisi tarafından sunulması şartıyla.

Rüyada boynuna kolye takmak, çok kötü koşullarda bir iş bulma riski vardır. Teklif edilen yüksek maaş nedeniyle kabul edebilirsiniz; ama büyük olasılıkla, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Bir erkek rüyasında çok güzel bir kolye görürse ve onu hediye olarak almak istiyorsa ancak yeterli parası yoksa bu rüya ulaşılmaz bir kadından hoşlandığını söyler. Bir kadın için aynı rüya, hayal kırıklığı hissinin habercisidir.

Rüyada altın kolye takmak, ancak aniden kırılmış bir kilit fark ettiyseniz, bu rüya planlarınızın uygulanmasının imkansız olacağını gösterir.

Rüyada pahalı bir kolye taktıysanız ve aniden ortadan kaybolur veya çalınırsa, böyle bir rüya bencilliğinizi anlatır. En yüksek idealleri tercih ediyorsunuz ve malzemeye dikkat etmiyorsunuz; tek istediğin insanlara faydalı olmak.

Rüyada kolye bulup takmak, başkalarının pahasına yaşamayı sevdiğinizi gösterir. Rüyada birine pahalı bir kolye taktıysanız, asıl arzunuzun şeref ve şan olduğunu gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status