Rüyada Komaya Girmek

Rüyada komaya girerseniz, gerçekte engellendiğinizi gösterir; inisiyatif göstermeyi bıraktınız ve bu gerçek patronunuz tarafından fark edildi. Kendinizi değil, rüyada koma halindeki başka birini görmek, işinizin durgunluk dönemine girdiğini ve planlarınızın gerçekleşmesinin amaçlanmadığını söyler. Gerçek hayatta arkadaşlardan gelen destek sıfır aşamadadır ve tek başınıza zorluklarla baş edemezsiniz.

Rüyada kendinizi koma halindeki insanlar arasında görmek, bu rüya mevcut koşullardan aşırı utandığınızı yansıtır. Tüm imkanlarınız kör ve mevcut durumu anlayamazsınız. Eyleme geçmek için herhangi bir adım atmadan sadece sürükleniyorsunuz. Dikkatli olun – rakipleriniz sizden sonsuza kadar kurtulma şansından yararlanabilir. Acilen pasiflik durumundan çıkmanız, kendinizi patronunuzun gözünde güvenilir bir çalışan olarak kanıtlamanız ve yeteneklerinizin değerli olduğunu anlamak için düşmanlar ve kıskançlar için mümkün olan her şeyi yapmanız gerekir. Kimseye kötü ruh halinizi göstermeyin, aktif olun ve o zaman kimse size zarar vermez.

Rüyada komadan uyandığını görmek, zayıflığınızı kabul ettiğinize, maddi ve diğer önemli meseleleri yerine getiremediğinize işaret eder. Yorgunluğunuz, agresif kıskançlar ve uzun süredir iş çevrenizde dolaşmaya çalışan tüm rakipler için bir boşluk olacak. Ayrıca eski ve yeni hastalıklar aktif hale getirilebilir.

Eğer komadan çıkarsanız, tüm olumsuzluklardan kurtulacak ve onlarla rekabet edebilecek güce sahip olduğunuzu herkese göstereceksiniz. Rüyada komaya girmek ve çıkmak, arkadaşınızın desteği olmadan yalnız kalacağınızı söyler.

Freud’un rüya kitabında koma, ilişkilerde ilgisizliği sembolize eder ve ayrılmaya oldukça yakındır. Evliliğinizi kurtarmak ve eşinizle birlikte kalmak için sıradan şeylere alışılmadık bir yaklaşımla duygularınızı yenilemeye çalışın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status