Rüyada Komplo Kurulduğunu Görmek

Rüyada komplo kurulması, gerçekte hoş olmayan işleri sembolize eder. Kendi hatanıza bağlı kaldığınız zor durumu çözmek için tüm arkadaşlarınızı dahil etmeniz gerekecek.

Rüyada aleyhinize bir komployu ortaya çıkarmak , hem maddi hem de kişisel olarak iş hayatınızda size zarar verebilecek en küçük ayrıntıyı bile kaçırmayacağınıza işaret eder.

Rüyada birini bir komployu kurcalamaya zorlarsanız ve bunu tanıdığınız birine karşı ustaca düzenlerseniz, gerçekte dürüst olmayan iş yapma yöntemlerinizi yansıtır. Diğer insanlar tarafından açıkça görülür ve bu tür davranışları hoş karşılamazlar.

Rüyada birinin size bir komplo kurduğunu duyarsanız, bu gerçek hayatta sevdiklerinizin size karşı samimiyetsiz olduğunu ve kötü bir şey planladıklarını söyler. Bu tür rüyalar, aile içinde şiddetli kavgaların ve hatta eşin ihanetinin habercisi olarak görülür.

Rüyada komploya uğramak, aşk ilişkinizin yakında biteceğini söyler. Rüyada komplo kurmak için birinin yardımını kullanırsanız, durumla baş edemeyeceğinize ve başkalarının yardımına başvurmanız gerekeceğine ve bazen de dürüst olmayan para kazanma yöntemlerine başvurmanız gerektiğine delalet eder. İster katılımcı, ister organizatör veya komplonun kurbanı olun, her durumda başarıya ulaşmak zor olacaktır.

Rüyada hükümet karşıtı bir komployu ve buna katılımı, bazı önemli olayların kontrolden çıkacağının ve bir dizi ölümcül hata yapacağınızın, ancak bu konuda hiçbir şey yapamayacağınızın bir işareti olarak yorumladı. Dikkatsizliğiniz size pahalıya mal olacak. Rüyada birinin tuzak kurduğunu görmek, finansal kar kaybını ve işteki başarısızlığı yansıtır. Daha yakından bakın, belki de bazı meslektaşlarınız etrafınızdaki tuzakları kurmuştur.

Freud, rüyada komplo kurbanı olmanın, bilinçsiz cinsel arzuların gerçekleşmesinin bir habercisi olduğuna inanıyordu. Fiziksel memnuniyetsizliğiniz rüyalarda da var. Partnerinizle iletişim kurarken arzularınızı gizlememeye çalışın ve hoşunuza giden şeylerden bahsedin, çok hayali ve edepsiz görünse bile, bu şekilde kesinlikle istediğinizi elde edeceksiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status