Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek, tüm ev problemlerinizi çözeceğiniz anlamına gelir.

Genelde kömür bir rüyada sizi secde konusunda uyarır. Rüyada kömür doldurmak, düşmanlarınızın kendilerini hatırlatacağı anlamına gelir.

Bir rüyada kömür madenciliği yaparsanız, solunum organlarınızın acı çekeceği anlamına gelir.

Rüyada kömür yakmak, sıcaklık ve şefkat eksikliğinizin bir sembolü, yaklaşmakta olan sorunların ve hatta hastalıkların bir işaretidir. Vanga, bu işaretin birçok anlamı olduğunu ve yorumunun ancak tüm detayları hatırladıktan sonra yapılması gerektiğini söyledi. Örneğin, rüyada kömür yığını görmek, yakın gelecekte zor zamanlar geçireceğiniz anlamına geldiğini söyledi. Bu yalnızlık ve işe yaramazlık duygusu zamanı olacak. Bu durumda tek mantıklı tavsiye insanlarla iletişim kurmaktır, sizi böyle derin bir depresyondan çıkarabilir.

Yukarıda belirtilenlere ek olarak, kömür ile ilgili bir rüyanın başka bir anlamı daha vardır. Bir rüyada kömür yardımıyla ocakta ateş yakarsanız, ilişkilerde sıcaklığa ve şefkate ihtiyacınız olduğuna dair açık bir işarettir ki bu da bu aşamada yeterli değildir. Daha fazla sabır göstermelisiniz, çünkü isteneni elde etmek için sadece istemek yeterli değildir. Sevdiğiniz kişiye ilişkide tam olarak neyin eksik olduğunu ve ondan ne istediğinizi açıklamanız gerekir. Kişiye azami sabır ve saygıyı ifade eden, belli bir süre sonra verilen özenin, hassasiyetin ve sıcaklığın zorunluluktan değil, mekanik olarak alışkanlık haline getirildiğini fark edeceksiniz.

Ayrıca, kömür rüyası, rüyanızda ışığı neredeyse hiç göremediğiniz kadar büyükse, yaklaşmakta olan bir hastalığa işaret eder. Hastalığı tanımlamak ve tedavisine başlamak için zamanında vücudun bir anketini yapmak için bir doktora danışmak gerekir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status