Rüyada Korkarak Uyanmak

Uykuda gördüğümüz rüyalar, bizimle iletişim kurmaya çalışan kendi vicdanımızdır. Bu rüyalarımızla ilgili duygular. Korku ve Güvensizlik, gerçek duygularımızın yansımalarıdır.

Rüyada korkarak uyanmanın ne anlama geldiğini öğrenelim:

Sembolizm:

Korku ve kaygı, insanların kaçınmak istediği en yaygın iki duygudur. Çünkü bu iki duygu hayatın olumsuz sonuçlarıyla ilgili. Hayatımıza korku salmaktan sorumlu faktörler her zaman kendi eylemlerimizle ilgili değildir. Korku, çevremizdeki durumlardan dolayı ortaya çıkan karmaşık duyguların bir karışımıdır.

Korku, üzüntü, kaygı ve depresyonla ilişkilendirilen yaygın rüya belirtilerinden biridir. Rüyada korkulu bir durum görmek, mevcut başarılarınızı veya yaşamın belirli kararları hakkındaki kafa karışıklıklarınızı ilişkilendirebilir. Ancak, bu endişeleri geçici olarak düşünün, çünkü rüyanızın size aktarmaya çalıştığı şey budur.

Rüyanda seni tam olarak neyin korkuttuğunu tahmin edebilseydin, bu sana daha derin bir yorum verir ve durumları önlemene izin verirdi. Rüyada korkarak uyanmak bazen tam tersi anlamına gelebilir. Hayatta barışçıl bir durum için çabaladığınızı gösterebilir.

En Yaygın Korku Rüyaları:

Rüyada Korkutulmak

Kendinizi rüyada korkmuş bulduysanız, bunun tam tersi anlamına gelir. Bu işaret, kendinizi konuşarak bu korku savaşını kazanacağınız anlamına gelebilir. Sizinle tartışabilecek ve endişelerinizden kurtulmanız için size rehberlik edecek birini bulun. Rüya aynı zamanda ruhunuzun sizi endişelerinizden çıkarmak istediğini de gösterir. Dolayısıyla kendi kendine konuşmak da bu durumda yardımcı olabilir.

Rüyada Korkudan Kaçmak

Bu iyi bir işarettir. Kararlarınız konusunda cesur ve emin olduğunuz anlamına gelir. Endişelerin sizi hedeflerinizden uzaklaştırmasına izin vermiyorsunuz. Birinden kafanız karıştıysa, durumun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Emin olduğunuz şeylere bağlı kalın.

Rüyada Eski Sevgilinizden Korkmak

Bu çok yaygın bir rüya. Birçok insan rüyalarında eski sevgililerinden korktuğunu görür. Bu, geçmişinizi unutamayacağınız ve anıların sizi rahatsız ettiği anlamına gelir. Hayatına devam et ve ileriyi düşün.

Benzer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status