Rüyada Korktuğunu Görmek

Rüyada bir şeyden dolayı korku hissediyorsanız veya korku yaşıyorsanız, gelecekteki meselenizin başarılı sonucunun şüpheli olduğuna ve beklentilerinizin gerçekleşme ihtimalinin olmadığına dair uyarıda bulunur. Genç bir kadının korku duygusu yaşadığı bir rüya, onun karşılıksız aşkını ve büyük bir hayal kırıklığını önceden haber verir.

Rüyada bir şeyden korkmak, yakında bir şey kaybedebileceğiniz veya muhtemelen hayal kırıklığı yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada başka birinin bir şeyden korktuğunu görürseniz, gerçekte sevdiğiniz insanların başına gelen bazı talihsizlikler, güçlü duygularınızın kaynağı olacaktır.

Rüyada korkunuz varsa ve girişiminize devam edemiyorsanız veya bir iş gezisine çıkamıyorsanız, bu rüya yaklaşan başarısızlığı haber verir.

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakmasından korkmak, kendi davranışını değiştirmenin bir işareti olarak açıkladı. Belki bazı yanlış eylemlerde bulunuyorsun ve şimdi itirafı düşünsen iyi olur.

Rüyada korku hissetmek, yeni bir cinsel partnerle buluşmayı hayal etmek demektir. Ancak bazen rüyadaki korku, sizi kalıcı partnerinize götüren gücü gösterir.

Rüyada korkuyorsanız ve nedenini bilmiyorsanız, yakın gelecekte kayıplar ve sıkıntılarla karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada başkasının korkması, yakınlarınızın dertlerinden kaynaklanan endişenizi yansıtır.

Rüyada bir hayvandan korkmak, gerçek hayattaki korkularınızın kesinlikle temelsiz olduğu anlamına gelir. Kimsenin sana zarar vermesi için bir sebep yok.

Rüyada herhangi bir işi bitirmekten korkuyorsanız, umut ettiğiniz kişilerden herhangi bir destek görmeseniz de girişimlerinizin verimli olacağı anlamına gelir.

Bakınız: Rüyada Yükseklik Korkusu Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status