Rüyada Kumru Görmek

Kumrular özgürlüğü sembolize eder, bu kuşlarla bir rüya, bir kişinin kişisel ilişkilerindeki değişiklikleri yansıtır.

Rüyada kumru yakalamaya çalışırsanız, yakında eşinizin sevgisini alacağınıza söz verir. Sonunda bir güvercin yakalarsanız, ruh eşinizle hızlı bir kur ve evliliğe işaret eder. Evlilik uzun ve başarılı olacak.

Rüyada kumru yakalayamamak, hayal kırıklığının bir simgesidir. Büyük olasılıkla, karakterlerin banal uyumsuzluğu, sevilen biriyle ayrılmaya neden olacaktır.

Rüyada gökyüzünde uçan kumrunun ne anlama geldiği sorusunun cevabı kesindir – eşinizle karşılıklı hisler umudu yakında gerçekleşecek ve bir kadın sevilen birinden bir evlilik teklifi alacak.

Rüyada beyaz kumru görürseniz bu iyiye işarettir. Ruh eşinizle muhteşem bir düğün yapacaksınız ve mutlu bir evlilik uzun yıllar sürecek.

Rüyada mavimsi veya siyah kumru melankoliyi haber verir. Büyük olasılıkla bir çift, ilişkilerde her zaman yanlış anlamalara sahip olacaktır; bu nedenle birbirlerine gönül yarası verirler.

Rüyada kumru sevmek, kısa sürede aşkla tanışmak demektir. Bu kader buluşması hayatınızı “öncesi” ve “sonrası” olarak ayıracak.

Rüyada kumru yuvası görmek, bu rüya bir partnerle sevgi, anlayış ve karşılıklı saygı vaat eder. Çiftin birlikte mutlu bir geleceği olacak.

Rüyada kumru yumurtası görmek, yakında sevilen birinden gelecek iyi haberleri getirir. Bir veya iki gün içinde bir mesaj için hazır olun.

Rüyada kumru uçarsa, sevgilinizle olan ilişkinin uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Büyük olasılıkla duygular aniden patlayacak ve yakında kaybolacak ve çift ayrılacak.

Rüyada dişi kumru görmek, elinizi ve kalbinizi isteyen çok sayıda hayranı önceden haber verir. Muhtemelen tüm hayranlarınız veya taraftarlarınız arasında zor seçimler yapmak zorundasınız.

Rüyada kumru ile konuşmak, görmekten çok mutlu olacağınız bir misafiri sembolize eder. İyi bir arkadaş ya da sevilen biri olabilir.

Rüyada kumru uçurmak, bir sevgilinin tam güvenini tahmin eder. Büyük ihtimalle partnerinden beklediği tavrın aynısıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status