Rüyada Küp Görmek

İster büyük ister küçük olsun her türlü küp, altı yüzünün varlığı nedeniyle sembolik bir anlam taşır. Rüyada çölün ortasında tek başına duran devasa bir küp görmek, bu rüyayı dikkatlice düşünmek gerekir. Rüya sahibinin kendi inançlarına ve ilkelerine aykırı olduğu bir seçenek var. Belki 6 yıl sonra içsel benliğinizi dinlemediğiniz için büyük bir pişmanlık ve acı hissedeceksiniz.

Muhtemelen müttefiklerinizin desteğini arayacak ve düşünmek ve doğru kararı vermek için kısa bir ara vereceksiniz. Fikrinizi inkar eden çok sayıda insanın yanında olmayın.

Rüyada küple oynar ve pürüzsüz yönlerini incelerseniz, rüya beklenmedik bir şekilde hayatınızın sessiz ritmine girebilecek önemli olumlu yaşam olaylarını yansıtır. Başlangıçta bu olaylara oldukça soğuk davranabilirsiniz, çünkü rutin yaşamınızı bozmayacaklarının garantisi yoktur. Ancak, her şeyi değiştirebilir.

Küpün altı yüzünün sembolik olması ve ayın 6 gününde beklenmedik bir neşenin ortaya çıkması mümkündür. Şans çizgisi başlıyor: rahatlayabilir ve sonunda hayatınızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada küp tutan bir yabancı görürseniz, bu rüya sizi aniden çok düşmanca ilginin merkezine koyacak sıkıntıları ve tehlikeleri haber verir.

Ayrıca “6” numarasına sahip olabilecek telefon numaralarını da düşünmelisiniz. Belki böyle bir numaranın sahibi dedikodu yapar ve sizi itibarsızlaştırır.

Yabancılarla uğraşırken dikkatli olmak gerekir, gereksiz endişeleri ve sıkıntıları hayatınıza getirebilirler. Genel olarak, olumlu ruh hali, çevredeki insanların olumsuz tutumlarına karşı en iyi silahtır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status