Rüyada Kurt Adam Görmek

Kurt adam rüyası bir karakterden başka bir şey değildir. Dolunayda kurda dönüşen bir adamın kurt adam olduğu söylenir. Gerçekte böyle bir kişinin varlığına dair kesinlikle hiçbir iz yoktur.

Kurt adam rüyaları pek yaygın değildir. Bu rüyaları sık sık görürseniz, kesinlikle kalbinizde sizi rahatsız eden şeyi bulmanız gerekir. Bazı hikayelere göre, kurt adamların dönüşümleri üzerinde hiçbir kontrolü yok. Bazen kurt olduklarında ne yaptıklarını bile hatırlamıyorlar. Aslında onları çok sevenlere de zarar verirler. Kurt olduklarında kendilerini kontrol etmeleri mümkün değildir.

Rüyada Kurt Adam Olmak

Rüyada kurt adam olduğunu görmek, kötüye dönüştüğün anlamına gelir. Kendinizi olduğunuz gibi korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmış olabilirsiniz veya kendinizi geliştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmış olabilirsiniz, ancak sonunda, sizde kesinlikle hiçbir olumlu değişiklik veya gelişme görülmez. Çevrenizden veya yakınlarınızda olan birçok şeyden dolayı, doğanızda büyük bir olumsuz değişiklik var. En kötüsü, tüm sevdikleriniz tarafından görülürken bu değişikliği fark edememenizdir.

Sembolizm:

Bir kurt adam, bir arkadaşın kılığına girmiş bir düşmanı, vahşi, can sıkıntısı, fanteziler, öfke, hayal kırıklığı, kendi kontrolünü kaybetme ve arkadaşlarını kaybetme halini temsil eder.

Rüyada bir kurt adama dönüştüğünüzde, korktuğu için sizinle kalmak isteyen kesinlikle yoktur. Benzer şekilde, rüyada kurt adam olduğunu görmek, bu, yeni doğanızın etrafınızdakiler tarafından benimsenmediği anlamına gelir. Varlığınızdan korkuyorlar ve sizden korkuyorlar.

Rüyada kurt adam tarafından kovalanmak, bir arkadaşın kılık değiştirmiş bir düşmanı gösterir. Size karşı aşırı kibar olanlardan uzak durmaya çalışın!

En Yaygın Kurt Adam Rüyaları:

Rüyada Kurt Adamı Yenmek

Böyle bir rüya, içinizdeki kötüyü yenme gücünüzü gösterir.

Rüyada Kurt Adamla Savaşmak

Vicdanınız size kötü bir niyetle iyi davranan kişiyi, eğer böyle bir rüya görürseniz anlatmaya çalışıyor.

Rüyada Kurt Adamla İlişkiye Girmek

Böyle bir rüya, gizli cinsel fantezilerinizi tasvir eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status