Rüyada Kurt Görmek

Bu hayvanı herkes sevmiyor. Kurtların varlığına değer veren çok az insan var. İnsanların çoğu, özellikle de varlıklarından korktukları için çevrelerindeki kurtların varlığına uyum sağlamayı zor buluyor.

Rüyada kurt görmek çok şey ifade edebilir. Kurtlar korkutucu olsa da, korku ve ölüm kokusu aldıkları da biliniyor. Rüyada sakin ve sessiz bir kurt görmek, etrafınızı saran bazı gizemli güçler olduğu anlamına gelir. Ayrıca, hayatınızda bazı çözülmemiş bulmacalarınız veya gizemleriniz olduğu anlamına da gelebilir. Yakın bir arkadaşın ölümünü öğrenmeye mi çalışıyorsun? Kayıp günlüğünüz hakkında bilgi almak ister misiniz? Herhangi bir şey olabilir!

Rüyada koşan bir kurt görmek, düşmanlarınızla bir yarışı tasvir eder. Hayatınızda çok fazla düşmanınız varsa, böyle rüyalar görmeye mahkumsunuzdur. Onlarla yarış halindesin. Korkularınızı yenmek ve yarışta onlara karşı koşmak için çok çabalıyorsunuz.

Rüyada uluyan bir kurt görmek, sevilen birinin kötü haberi veya hatta ölümünü gösterir. Aynı zamanda yas tutma zamanınızın geldiği anlamına da gelebilir.

Sembolizm:

Rüyada kurt bilgeliği, yas tutmayı, ölümü, korkuyu, düşmanları, çaresizliği ve başarısızlıkları temsil eder.

Rüyada yaralı bir kurt görmek, bu, düşmanlarınızdan birinin büyük acı çekeceği anlamına gelir. Ancak, bu acıya sizden değil, ortak bir düşmandan kaynaklanacaktır.

Rüyada size saldıran bir kurt görmek, bir düşman tarafından kovalanacağınız anlamına gelir. DİKKAT! Bu düşman sizi aşağı çekmeyi ve size ziyafet çekmeyi kolay bulabilir.

Rüyada kurt beslemek, hayatınızda başka birinin etkisi altında yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelir.

En Yaygın Kurt Rüyaları:

Rüyada Kendini Kurt Olarak Görmek

Böyle bir rüya görürseniz, çok bilge ve zeki bir insansınız.

Bakınız: Rüyada Kurt Adam Görmek

Rüyada Bir Kurdu Öldürmek

Böyle bir rüya, düşmanlarınızı yok edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Bir Kurdu Kovalamak

Düşmanlarınızı , hayatınızda tuzağa düşürmek için planlar yapmaya başladığınız gün, böyle rüyalar görürsünüz. Bir kurdun rüyada herhangi bir biçimde ortaya çıkması kötü haberi ifade eder. Rüya bir kurt sürüsü hakkındaysa haberler daha da kötü olacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status