Rüyada Lav Görmek

Bir yanardağ veya lav dramatik bir şekilde patlar ve bu bir yıkım işaretidir. Hindu kültürüne göre böyle bir yıkım, Lord Shiva (yıkıcı) üçüncü gözünü açtığında gerçekleşir.

Uzun bir süre kendi içinde bekledikten sonra bir yanardağ patlar. Bu nedenle, böyle bir rüyanın birçok anlamı olabilir.

Rüyada lav görmek, hayatınızdaki bir şeye son derece kızdığınızı, ancak hayal kırıklığınızı henüz serbest bırakmadığınız anlamına gelir. Uzun zamandır aynı öfke içinde yaşıyorsunuz, onun içinizde yarattığı hayal kırıklığına yeniliyorsunuz. Ne kadar çabalarsanız çabalayın, kızgın olduğunuz durumu veya kişiyi affetmeniz oldukça zor görünüyor.

Hayatınızda boşanıyorsanız, kalbinizde yatan türden bir öfke nedeniyle rüyalarınızda lav görebilirsiniz.

Rüyada yanardağ patlaması görmek, bu, hayal kırıklığınızın yakında serbest bırakılacağı anlamına gelir. Kalabalıkta sesini duyurma veya partnerinize öfkenizi atma şansınız olabilir. Ancak, elinizden geldiğince meditasyon yapmanızı ve kendinizi rahatlatmanızı öneririm.

Sembolizm:

Lav, öfke, hayal kırıklığı, nefret ve çabuk öfkelenmeyi temsil eder.

Rüyadal manzarasının tadını çıkarmayı görmek, başka biri sinirlendiğinde zevk aldığınız anlamına gelir. Hayatta böyle bir doğaya sahip olmak kötü. Bir başkası hayal kırıklığına uğrarsa, onunla asla dalga geçmemelisiniz, yoksa Karma yakında size geri dönebilir.

Rüyada lav görmek çok yıkıcıdır. Hayatınızda bir şey üzerinde çalışıyorsanız, başarıya ulaşamazsınız ve projeyi bırakmak zorunda kalabilirsiniz.

En Yaygın Lav Rüyaları:

Rüyada Volkan Püskürmesi Görmek

Rüyada bir volkan püskürmesini görmek, kalbinizdeki öfkeyi temsil eder.

Rüyada Lav Ateşi Görmek

Bu rüya, hayatınızdaki anlaşmazlıkların çözümünü temsil eder. Bazı düşmanlarınızla sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Rüyada Lav Üzerinde Yürümek

Bu rüya, sevdiklerinizin öfkesine tahammül etme gücünüzü gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status