Rüyada Manavdan Alışveriş Yapmak

Rüyada manavdan alışveriş yaptığını görmek, bazı problemlerinizi aşmanızda göreceğiniz desteğe, sevdiklerinizin size değer vermesine yorumlanır. Bekar olan biri kendisini çok sevecek ve değer verecek, varlıklı biri ile evlenebilir. Eşi ile bolluk bereket içerisinde yaşayabilir. Evli biri ise eşinden beklediği ilgiyi görür. Eşiniz bir konuda size yardımcı olabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmenizde size destek verebilir. Zor zamanları birlikte atlatabilirsiniz. Birlik ve beraberlik içerisinde yaşayarak, aile huzuruna erişebilir, birbiriniz için fedakarlık yapabilirsiniz.

Rüyada Manavdan Domates Almak

İş hayatında kazancın artmasına ve paranızın bereketini göreceğinize yorumlanır. Yeni iş girişimleri ya da yatırımlarınız da ileride sizi mutlu edebilir. Para konusunda sıkıntılar geçmişte kalır. Hane halkı refaha erişir. Ev masraflarınız da azalabilir ve mal mülke sahip olunabilir.

Rüyada Manavdan Yeşillik Almak

Geçim sıkıntısının sona ermesine ve borçların kapanmasına, ödemelerinizi almanıza yorumlanır. Evinizi beti bereketi artar. Birkaç yerden birden de elinize para geçebilir. Eğer çok istediğiniz bir şey varsa, yakında onu satın alacak maddi güce sahip olabilirsiniz.

Rüyada Manavdan Meyve Almak

Hiç ummadığınız yerden elinize geçecek paraya, mutlu haberler almaya ve başarılarınızın çoğalmasına yorumlanır. Maddi güce sahip olabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Eğer onlara verdiğiniz sözler varsa, bu sözleri de yakında tutabilirsiniz. Haneden gelecek bir haber de sizi heyecanlandırabilir.

Rüyada Manavdan Sebze Almak

Arkadaş ortamında sizi üzen veya hakkınızda dedikodu yapan, sizi diğer arkadaşlarınızdan soyutlamaya çalışan biri olabilir. Bu kişi diğer arkadaşlarınızla aranızı bozmaya çalışabilir. Özellikle bazı arkadaşlarınızı bu sebeple kırabilir ve özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. Sevdiklerinizi üzecek şeyler söylememeye gayret edin.

Rüyada Manavdan Alışveriş Yapmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre manavdan alışveriş yapmak, evin bereketinin artması, maddi güce ve kazancın çoğalmasına yorumlanır. Ev içerisinde birbirinize destek olarak zorlukların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Manevi yönden de kendinizi daha güçlü hissedebilir, iç huzuru sağlayacağınız haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ramazan dedi ki:

  Manavdan meyve aldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rızkın artmasına yorumlanır.

 2. R dedi ki:

  Rüyamda manavdan özellikle yeşil renkli sebzeler aldığımı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, sıhhate yorumlanır.

 3. Fırat dedi ki:

  Merhaba,iki rüya gördüm. Gerçek hayatta ölmüş dedeme rüyamda yeni çok sayıda gömlekler aldığımı gördüm. Rüyamda manavdan köfte yapmak Niyeti için gerekli malzemeleri aldığımı gördüm… Teşekkür ederim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve işsiz biri varsa işe girmesine vesile olmaya yorumlanır.

 4. SEVDA dedi ki:

  merhabalar rüyada muz yere düşüyordu anlamı nedir acaba? saygılarımla

  1. admin dedi ki:

   Yüklü miktar para elinize geçebilir.

DMCA.com Protection Status