Rüyada Masal Anlatmak

Rüyada masal anlatmak, yakında çok ilginç edebiyat okumak için iyi bir şansınız olacağı anlamına gelir. Bu şansı reddetme, seni hayattaki sorunlardan büyük ölçüde uzaklaştıracak.

Rüyada birisine masal anlattığını görmek, romantik maceraların bir işaretidir. Birine mecazi anlamda masal anlatırsanız, gerçek hayatta birisinin size yalan söyleyeceği ve kirli numarayı tanımayacağınız anlamına gelir.

Rüyada masalları ezbere öğrenirsiniz, gerçek hayatta tatsız bir olaya ve yanlış kararlara yorumlanır.

Rüyada masal uydurursanız/yaratıyorsanız, gerçek hayatta yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız anlamına gelir. Patronunuza kendi becerilerini göstermenin ve arzu edilen iyi bir ödül almanın zamanı geldi. Biri yeteneklerinize inanmıyorsa, bunu kanıtlamanız gerekir, ancak hiçbir durumda pes etmeyin.

Rüyada masal anlatan birini dinlemek, hayatta beklenmedik mutluluklar almak demektir. Hayatının hangi alanının değişeceğini bile bilmeyeceksin ama gelmesi uzun sürmeyecek ve bundan mutlu olacaksın.

Rüyada çocuğa masal anlatmak, rüya tabirlerine göre, arkadaşlarınızdan biri ve ailesi hayattaki neşeli olaylardan memnun olacaktır. Rüyada masal duymak düğün demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status