Rüyada Maske Takmak

Rüyada maske takmak, hiç kimseye henüz paylaşamadığınız bir şeyler varsa paylaşmaya ve dertleşmeye yorumlanır. Çeşitli sebepler ile ayrı kaldığınız insanlar ile aranızda uzun sohbetler geçer. Bir türlü anlatamadığınız dertleri artık rahatça anlatabilirsiniz. Gizlediğiniz sakladığınız size yük olan şeyler varsa da anlatarak kurtulabilirsiniz. Kişi manevi olarak yeniden huzur bulur. Rüyada yüzüne maske taktığını görmek, kendi istek arzularınızı hayata geçirmek ve engellerin aşılmasına yorumlaır. Yeniden eski düzene sahip olunur ve kişi kaldığı yerden hayalleri için harekete geçer.

Rüyada maske takan birini görmek, elinize daha çok para geçeceğine ve maddi olarak rahata ermeye yorumlanır. Borçları olan veya ödemelerini zamanında yapamayan kişiler yakında yeniden ekonomik olarak rahat edebilirler. Yarım kalan işleriniz devam eder ve yeniden para kazanmaya ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Tıbbi Maske Takmak

Hastalıktan kurtulmaya ve yeniden sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır. Sağlık konusunda kaygıya kapılan kişiler gerekli önlemi tedaviyi alıp kurtulabilirler. Kötü alışkanlıklarınızdan arınabilirsiniz. Kişi eskisine göre kendi sağlığına daha çok dikkat eder.

Rüyada Maske Takmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, artık hiç kimseden bir şeyler gizlememek şeklinde yorumlanır. Bundan sonra bazı insanlar ile aranızda daha net anlaşılır ietişim olur. İki taraf da birbirinden bir şeyle gizlemezler ve güvenirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status