Rüyada Memeden Süt Akması

Rüyada memesinden süt aktığını görmek, murada ermeye ve çok büyük kısmetlere sahip olmaya yorumlanır. Şans ve talih açılır. Kazanç çoğalır ve yakında zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Elinize geçen para bolluk ve bereket getirir. Geliriniz hızla yükselmeye başlayabilir. Birkaç yerden birden toplu para da elinize geçebilir. Rüyada göğsünden süt akması, geçim sıkıntısın sona ermesine ve borçların kapanmasına, hatta mal mülk sahibi olmaya da yorumlanır. Kazancınızın artması ile birlikte hayatınızı daha refah içerisinde yaşamaya başlayabilirsiniz. Evli olanların eşlerinin de gelirleri yükselebilir.

Rüyada memeden süt gelmesi, evli olanlar için kız çocuk sahibi olmaya da yorumlanır. Bebek sahibi olmak isteyen kişiler yakında müjdeli haberi alabilirler. Kalabalık bir aileye sahip olabilirsiniz. Çocuğu olanlar ise kız torun sahibi olabilirler. Rüyada memesinde süt olduğunu görmek, rüyayı gören erkekse hayırlı kazanç elde eder ve helal yoldan parasını kazanır. Eğer bir kadın bu rüyayı görürse, kısmetleri çoğalır. Elini attığı işi başarıyla tamamlar.

Rüyada kendi memesinden süt akması, kendi emekleri ile büyük zenginliğe erişmeye ve hayatı daha mutlu ve neşe dolu yaşamaya yorumlanır. Keyfinizi yerine getirecek haberler alabilirsiniz. Maddi endişeleriniz tez zamanda ortadan kalkabilir. Rüyada başkasının memesinden süt akması, başka birinden hayır duası almaya ve iyiliklerin karşılığını bulacağına yorumlanır. Çok hayırlı işler yapabilirsiniz.

Rüyada Göğsünden Süt Fışkırması

Hayalini kurduğunuz bazı şeyler gerçek olabilir ve artık geçim sıkıntısından kurtularak borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Aile içerisinde bolluk ve bereket artar. Yeni mal mülk edinebilirsiniz ya da değerli eşyalar satın alabilirsiniz. Elinize geçecek paranın miktarı da her geçen gün kat be kat artabilir. Tahmininizden daha büyük gelir elde etmeniz olasıdır.

Rüyada Sol Memeden Süt Gelmesi

Bekar olanların kısmetlerinin açık olduğuna ve yakında nikah masasına oturacağına, zengin biri ile evleneceğine yorumlanır. Evli birinin rüyasında görmesi ise evlat sahibi olacağına yorumlanır. Ya da çok yakınınız biri size bebek müjdesi verebilir.

Rüyada Sağ Memeden Süt Gelmesi

Aile içerisinde dargın olduğunuz kişiler ile barışabilirsiniz ve eski aile saadetinize yeniden kavuşabilirsiniz. Geçimsizlik sona erer ve küsler barışır. Ayrılıklar biter, özlemler son bulur. Aileniz ile birlikte ortak mutluluklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Hamile Kadının Göğsünden Süt Gelmesi

Evladınıza sahip olduktan sonra şansın da açılması, hayırlı bir evlat yetiştirerek, saadet dolu bir yuvaya sahip olmaya yorumlanır. Evinizin geliri artabilir, bolluk ve bereket yağar. Bazı yorumculara göre de kız bebek sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Bekar Kızın Göğsünden Süt Gelmesi

Rüyada bekar birinin memesinden süt gelmesi, sıkıntıdan uzak bir hayat sürmek ve mutlu bir evlilik yapmaya yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ile birden fazla çocuk sahibi olabilirsiniz. Zengin bir eş adayı karşınıza çıkabilir.

Rüyada Memeden Süt Akması Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre göğüsten süt gelmesi, zenginliğe, mal mülke yorumlanır. Rüya sahibi hayatının geri kalanında geçim sıkıntısı çekmez ve endişeleri son bulur. Ailesinin refahı artar. Ticari hayatta da ciddi başarılarınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nazan dedi ki:

  Merhabar ben rüyamda bol bol süt geldiğini gördüğüm aaa diyodum sütüm çoğalmış çok seviniyodum evliyim bi oğlum var

 2. İREM dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım ayağı kırılmıştı benin aradi söyledi bende hastaneye gittim sözde arkadaşım yoğun bakımda kalıyormuş benim sevdiğim adam ise kendisini gerçek hayatta doktor ben gittim yoğun bakımda içeriye gittim arkadaşimın ayağı kırılmamış sadece sevdiğim adamı görmemi istemiş bende onu gördüm gibi hemen yoğun bakımda kaçtım oda arkamda hemen geldi elimi tuttu ben bırakması istedim o hine tuttu ben tekrar çektim bana dedi sana birşey söyliyecem sonra bırakacam dedi artık bırak peşimi dedi bana bende ağliyarak çiktim oradan normalde o benin sevmiyor onda kec kez şans istedim yok dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakınlarınızdan iyilik görmeye, iç huzura yorumlanır.

 3. Leyla dedi ki:

  Merhaba hocam , 6 aylık hamileyim, rüyamda ablamın doğum yaptığını gördüm bebek erkekti ( ablam dul ve oğlu var ), benim de rüyamda doğum yapmam gerekiyordu ama doğramıyordum. Bir kenara gidip hala sütümün neden akmadığına bakıyordum. Göğsümü sıkıp süt gelmesi için uğraşıyordum yanda süt fışkırdı. Çok karışık bir rüyaydı acaba nasıl yorumlanır. Rüyamda çocuğum doğacak ama sütüm neden akmıyor diye telaşlanıyordum ve sütün gelmesi için göğsünü sıkıyordum. Sonunda Süt geldi ama rüyam öyle geçti gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, refaha yorumlanır.

  2. Eylül dedi ki:

   Ben bekar biriyim Rüyamda ise bi çocuğum vardı cinsiyetini bilmiyorum ondan belli bi süre ayrılmam gerekiyordu ve büyüklerim çocuğum için süt sağmamı istediler bir makine ile sağ göğsümden sütü sağdım sonra ise evladımdan ayrılacağım için ağlıyordum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kısmetin açılmasına, isteklere erişmeye yorumlanır.

 4. Aynur dedi ki:

  Merhabalar benim 16 ve 23 yaşlarında iki oğlum var. Rüyamda bebek emziriyordum ancak kendi çocuğummuş. Birden göğsümün ucu koptu tekrar yerine taktım bebek emerken süt önce krem gibi koyu oldu sonra normal süt gelmeye başladı. Ne anlama gelir teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bereketin artmasına yorumlanır.

 5. oya dedi ki:

  Merhaba,evliyim iki oğlum var geçen yıl düşük oldu üçüncü gebeliğim.Rüyamda hamileyim bebek erken doğuyor erkek bebek annem sol mememden süt sağıyor ve süt fışkırıyor çok fazla bebeğe doğru üçüncü kez anne olmayı çok istiyorum.İnşallah hayırlı bir rüyadır.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içerisinde maddi sorunların bitmesine yorumlanır.

 6. Esma dedi ki:

  Merhaba evliyim hamileyim. ruyamda sol göğsümde süt fışkırıyor fakat ortada bebek yok eşim karşımda ve eşimin yüzüne fışkırıyor sütüm yorumu nedir bir de bebek bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya isteklerin gerçekleşmesine, berekete yorumlanır.

 7. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda göğsünden şut fışkırdı birşeyin üzerine sonra bebeğimi dökülen sütü ağzına sürerek yediriyorum sonra emziriyorum birkaç kez emzirdikten sonra tekrar emzirirken göğsünden bir anda kan fışkırıyor ama acı hissetmedim ne anlama geliyor rüya

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

 8. Tuğba dedi ki:

  Merhaba hocam ben evliyim 1 kızın var 3sene önce düşük yaptim suan bebek istiyorum ama olmuyo ruyada gordum arkadaşımın göğsünden süt akıyordu bi kendi çocuğu bide baska bi çocuğa süt veriyordu ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve iyi niyetli birine yorumlanır.

 9. Gunay dedi ki:

  Salam Ben bekarim ruyamda kucaimda kucuk cocuga sut emziriyodum sol memeden. mememden cikartigimda sutum akdi . Ne anlama gelir bu?

 10. Gunay dedi ki:

  Salam Ben bekarim ruyamda kucaimda kucuk cocuga sut emziriyodum mememden cikartigimda sutum akdi . Ne anlama gelir bu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmeti şansın açılmasına yorumlanır.

 11. Safiye dedi ki:

  Merhaba ben bekarım rüyada sağ göğsüm ağrıyordu dokunduğum zaman süt geldi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 12. Gulcan dedi ki:

  Merhaba bende ruyamda bi yere gidiyorum kucagimda bi bebek var yolda giderken bi bakiyorum sol gogsumden sut akmış ziyan olmasin diye yolda yürürken bebeğimi giysimin icine sokuyorum emsin diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden davet almaya ve kısmete yorumlanır.

 13. Sevim dedi ki:

  Merhaba. Evliyim 2 kızım var. Ruyamda bir bebegim vardi emziriyordum lakin sutum o kadar fazlaydi ki süt taşıyordu. En son sütum sol ayak tabanimdan bile ince ince fiskiriyordu. Insanlar gormesin diye ayaklarimi saklarken 10 yaslarinda sarışın cok guzel bir kiz cocugu gördüm benim kizimmis lakin gorumcem büyütmüş ona vermisim bana geri getirdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir iş için haber almaya yorumlanır.

 14. Sevgi dedi ki:

  Merhaba eşimle ayrıyız rüyamda bebek emziriyordum sol göğsümden oldukça yoğun süt aktığını sağ göğsümden akan sütün ise kesildiğini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aradaki bir sorunun tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

  2. Sevim dedi ki:

   Merhaba. Evliyim 2 kızım var. Ruyamda bir bebegim vardi emziriyordum lakin sutum o kadar fazlaydi ki süt taşıyordu. En son sütum sol ayak tabanimdan bile ince ince fiskiriyordu. Insanlar gormesin diye ayaklarimi saklarken 10 yaslarinda sarışın cok guzel bir kiz cocugu gördüm benim kizimmis lakin gorumcem büyütmüş ona vermisim bana geri getirdi.

 15. Başak doğan dedi ki:

  Ben bekar bir bayanım dün akşam rüyamda kendimi birden bire hamile görüyorum.sonra bakiyorum göğüslerim cok güzel şişiyor sora sol memden süt akıyor ve hayret ediyorum. Lütfen yorumlarmısiniz şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca ve işlerinizin bereketinin artacağına yorumlanır.

 16. Rukiyeee dedi ki:

  Hocam geçen sene ruyamda saģ göğsümden süt aktığını ve emerek içtiğimi gördüm tadı çok güzeldi tatliydi benim yüzüm gülüyordu ve şaşiriyordum ama mutlu da oluyordum. Uyandığimda bile tadı damağimdaydı (BEKARIM)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca ve iyi insanlarla tanışmaya yorumlanır.

 17. Türkan dedi ki:

  Rüyada göğsümden süt fışkırıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete yorumlanır.

 18. Mery dedi ki:

  Merhaba, ben bekarim. Ruyamda iki gogusumden de cok yogun bi sekilde sut geldigini gordum ve birden fazla bebegi emziriyordum. Bu ne demek acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip ve bol kazanca yorumlanır.

 19. Ftm dedi ki:

  Rüyamda her iki göysümün sütle dolduğunu süten dolayı ağrısını olduğunu sol göysümden damladığın gördüm ablamın Bi erkek bebeği var diyordum getirin onun oğlun süt vereyim diyordum

 20. Nurr dedi ki:

  Merhaba. Ben evliyim. İki kez aynı rüyayı gördüm. İkisinde de Erkek bebeğim var ve emziriyorum. İkinsinde ayrıca göğsümden bolca süt geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve mal mülke yorumlanır.

 21. Teslime dedi ki:

  Hamileym suan dogumuma bir ay kaldı rüyamda gogusumden sut geliyordu ikisindende ama soldan daha cok geliyordu sıkarak sudeklı cıkartıyordum kayınım o sutten iciyordu icmeye calısıyordu yada lutfen yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk berekete ve neşeye yorumlanır.

  2. nehir dedi ki:

   rüyamda görümcemin evindeyiz erkek bebek var halsiz gibi ölü diyorlar ama değil alıp emzirim dim gogsumden süt fışkıriyor ve bebek tam anlamıyla güzelleşiyor iyi leşiyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya aile içi kırgınlıkların bitmesi ve bol kazanca yorumlanır.

 22. Z-A dedi ki:

  Merhaba.. Benim 7 aylık oğlum var. Doğduğundan beri çok az bi süre emzirebildim daha sonra hiç emmedi . Benimde doğal olarak sütüm kesildi. Bugün rüyamda oğlumu emziriyordum hemde fışkırıyordu resmen çok mutlu olmuştum ama bi uyandım sonuç yine hüsran.😔 İnşallah sizin yorumlarınızla mutlu olurum .Bekliyorum..😕

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artması ve huzura yorumlanır.

 23. Gulhanim dedi ki:

  Rüyamda bir bebeği emziriyorum iki gogsumdende süt fışkırdığı gördüm bebeğin kimin olduğunu tam hatırlayamıyorum ama benim değil ablamla bende süt aktıkça şaşırıyoruz nasıl oluyo diye birini emerken diğer gogsumdende sürekli akiyo

  1. admin dedi ki:

   Çok mutlu omaya ve sevdiklerinizle birlik beraberliğe, bol rızka yorumlanır.

 24. Şahander dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım bir bebeği emzirmek zorunda kalıyorum ama sütüm yok tam çocuk emecegi zaman sağ gogsumden süt fiskiriyo … Bunu yorumlar mısınız ??? Normalde iki kızım var biri 3 diğeri ise 1 yaşında onlarda emmiyo…

  1. admin dedi ki:

   Hem kendinize hem de başkalarına faydalı işler yapmaya ve zenginliğe yorumlanır.

 25. Sibel dedi ki:

  Merhaba ,ruyamda sol memeden sutum geliyor ve bir kiz bebegi emziriyorum.Bebek benimmis.Gercek hayatta 13 yasinda bir kizim var.Daha sonra bir eglenceye gitmisuz ve ben bebegi birilerine emanet birakmisim.Yanlarina gidince kiz cocugu biraz daha buyumus anne anne diyerek kollarima atılıyor ve kucagima aliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan bol kazanca ve çok mutlu olacağınız bir habere yorumlanır.

  2. İlkay dedi ki:

   Rüyamda gögsümden agız sütü geliyor bebegi emziriyorum. Bebekte cok güzel ve toplu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya zenginliğe berekete yorumlanır.

 26. Sibel dedi ki:

  Bir kiz bebege sol memeden sut emziriyorum.Cocuk benimmis.Sutum bayagi fiskiriyor.Bir ara biraz daha buyumus oldugunu goruyorum.Bir eglence yerinde ona dogru geldigimde (onu 2 kisi titarken)bana anne anne diye ellerini acip al dercesine atiliyor ve kucagima aliyorum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzurun artacağına, bol kazanca ve temiz habere yorumlanır.

 27. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda sol gohsumu bakıyorum sut gelmis kız kardeşimi çağırıyorum gel baksana diyorum gogsumden süt gelmiş kardesimde sıkıyor gogsumu sarı süt alıp yüzüne sürüyor bende alıp yuzume sürüyorum lutfen yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir habere çok sevinebilir ve aileniz ile paylaşabilirsiniz.

 28. Selın dedi ki:

  Merhabalar bekar 29 yasında bı bayanım bı spor salonundayım ordakı dans hocasıyla dans edıyorum benden cok hoslanıyor neyse o sırasa gogsumde uzanırken benım sol gogsumden asırı derece sut gelıyor sonra bı bakıyorum dans hocası altına ısıyor

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan bol kazanca yorumlanır.

 29. Çiçek dedi ki:

  Şuan hamileyim. Cinsiyet daha belli değil. Rüyamda evimdeyim. Doğum zamanım gelmiş ben hiç hissetmeden doğumumu eşim yaptırmış, bebeği de kundaklayıp emzirmem için bana veriyor. Cinsiyetini anlamıyorum ama çok güzel bir bebek. İki göğsümden de çok süt geliyor sanki fışkırır gibi. Emziriyorum. Zaten acıkmış, sürekli emiyor. Hiç bitmesin, azalmasın diye eşimden de bana su getirmesini istiyorum. Rüyam bu şekilde . Nasıl yorumlarsınız? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda güzel bir olay yaşamak, bolluk bereket içerisinde olmaya yorumlanır.

 30. Rmoon dedi ki:

  Merhaba rüyamda sağ göğsümü sıktım süt yok sol göğsümü sıktığımda fışkırdı hayır olu inş

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve bolluk berekete yorumlanır.

 31. Yasemin dedi ki:

  Ruyamda gogsumden sut geldigini gordum ve sıktım sut ciksin diye cok acidi gogsum icimden diyorum sut gelmesi iyi degil sanirim hamile kalamam diyorum endiseli oluyorum oylece uyandim ruyadan

 32. Dilek dedi ki:

  Rüyamda 7 yaşında ki kızım beni emiyordu ve iki göğsümden de süt geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bolluğa, mal mülk sahibi olmaya yorumlanır.

 33. Kübra dedi ki:

  Rüyamda mememden sütün taştığını görüyordum. Kız bebeğin olduğunu gördüm yalniz çok uzun bir bebekti kucağıma sığmıyordu. Bebeği emziriyordum. Evliyim bir oğlum var. Bebek falan beklemiyorum.🙄

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine, mal mülk edinmeye yorumlanır.

  2. Dila dedi ki:

   İyi günler merhaba eşim rüyasında beni görmüş rüyasında gögsümü emiormuş ve süt gelmiş sütğn taduıyla uyanmış bunun anlamı nedir baktım göremedim ve bizim çocumuz yok. Bir de bundan iki hafta önce evimi kalabalık bi şekilde gördüm rüyamda kucağımda bi çocuk erkek çocuguna benzior emzirirken uyandım. Piskolojikmi bu acaba ya. Yorumlarsanız sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Evinizde rızkın artmasına ve temiz bir haberin ulaşmasına yorumlanır.

 34. Sknyla dedi ki:

  İyi günler. Ben hep rüyalarımda bebek emziriyorum, fakat geçen sabah namazından sonra bir rüya gördüm, rüyamda salonda bebek ağlıyordu benimde göğüslerim sıcacık ve süt ile doluydu ve koşup kucağıma aldım bebeği emzirdim. Göğsümde ki sütün bittiğini bile hissediyordum çok gerçekçiydi ve Göğsümden bembeyaz süt çıktığını gördüm. Merak ediyorum bunun yorumunu?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olması ve her geçen gün daha iyi koşullara sahip olmaya, engellerin aşılmasına yorumlanır. Geliriniz de artabilir.

 35. Hacer dedi ki:

  Rüyamda sol memeden adete süt fişkırıyodu bu arada emziren anneyim süt memeden durmuyodu değdiği yeri islatacak sekilde.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve evinizde rahat geçime yorumlanır.

 36. Esma dedi ki:

  Bekar birinin göğsünden süt akması ve bir bebeği emzirmesi ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bol olması ve geçim rahatına yorumlanır.

 37. Derya dedi ki:

  Rüyamda oğlumu emziriyorum diğer göğsümden süt fışkırıyor alıp onu emziriyorum bu sefer de diğer gosgumden süt fışkırıyor ama emdiği gosgumdede süt var onuda hissediyorum nedir bunun anlamı acaba?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin artmasına yorumlanır.

 38. gülden dedi ki:

  Merhabalar rüyamda erkek bebek sahibiydim ve göğsümden süt akıyordu bebeği emzirmek için peşinde koşturuyorum ama bir türlü emziremiyorum göğsüm şişmeye başlıyor ve çok acıyor sonunda emzirmeyi başardım ama bebeğin ağzında süt öylece duruyor ve yutmuyor ağzında gargara yapıp oyun oynuyor şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir rüyadır ve isteklerin gerçek olması, aile hayatında mutluluk ve kısmetin açılacağını müjdeler.

 39. Gülsüm dedi ki:

  Merhabalar evliyim hamileyim henüz bebek cinsiyeti belli değil. Rüyamda oğlum var açıp yüzüne bakıyorum. Gülüyor alıp sol göğsümle emziriyorum ve çok fazla tasa taşa süt geliyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüya ve rızkın bol olması, evde huzur ve berekete yorumlanır.

  2. Buse dedi ki:

   Mrb. Ben oğlumu gordum kizimida kiz olarak gordum ne gorurseniz o doguyo bide hamileliginjz nekadarlik bilmiyorum ama dogum yapmaya delalet.kiz olarak gorup oglu olanda vardir belki ama ben ikisinide dogru gördüm.

   1. admin dedi ki:

    Aile içerisinde bir sıkıntıyı çözmek ve oğlunuza destek olmaya yorumlanır.

  3. tc dedi ki:

   Merhabalar ben bekar biriyim. Rüyamda tanımadığım iki insan cinsel ilişkiye giriyordu ve kadının iki göğsünden de süt fışkırıyordu ama öyle böyle değil borunun ucunu sikarsiniz da su fışkırır ya ikisinden de öyle fışkırıyordu. Acaba bu rüyanın anlamı ne cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hayırlı helal kazanca ve iki yerden müjdeli habere yorumlanır.

 40. Büşra dedi ki:

  Rüyamda sağ göğsümden, içinde su olan balonun patlayıp suyun boşalması gibi, süt aktığını gördüm. Hafif krem rengiydi fakat çok fazlaydı. Ayaklarım üstüm hep batmıştı. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 41. Berivan dedi ki:

  Kızımı sütten kestikten sonra her iki mememin süt ile dolduğunu ve üstümün ıslandığını görüyordum. Kız kardeşim abla kızını emzir sütün boşa akıyor yazıktır diyordu. Mememi çıkardığım gibi sütüm fışkırıyordu ve kızıma verdiğim gibi kana kana emiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Rızkınızın artmasına ve bolluk berekete yorumlanır.

 42. Di dedi ki:

  Merhaba. Ben bekarım, rüyamda bir çocuğum vardı. Ona süt vermek için memede akan sütü biberona dolduruyordum. Bana yardım eden bir kadın vardı. Toplu bir ortamdaydım ama kimdi hatırlamıyorum, sütün rengi beyazdı. Sonra da biberonun yerine bir poşete koymaya çalıştım. Çocuk açtı ama ağlamıyordu. Ben onu doyurmak istiyordum. Anlamı ne olabilir? 🙂

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler almak ve ilerleyen günlerde gönlünüzden geçen bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 43. zeynep dedi ki:

  Rüyamda oğlumun bebek hali kucağımda oluyor onu emziriyorum. Daha sonra diğer sol göğsünden de süt akmaya başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bol rızık ve kazanca yorumlanır.

 44. Brnaysl dedi ki:

  Evliyim bir kızım iş için sınava hazırlanıyorum. Rüyamda 2 göğsümden süt fışkırdığını gördüm. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, rahat geçime yorumlanır.

  2. Guliz dedi ki:

   Merhabalar oncelikle bende emziren bir anneyim rüyamda sağ göğsümden kiyafetlerim üzerindeyken su akar gibi birşey aktığını farkettim açtım baktım göğsünden akiyor anneme gösteriyorum büyük biberonu doldurup kız kardeşimin 7aylik ogluna hepsini içiriyor oda maşallah hepsini içiyor fakat göğsünden hala akmaya devam ediyor cesmeden akar gibi az falan degil

   1. admin dedi ki:

    Evinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

 45. Zynklaydn dedi ki:

  Merhabalar efendim çok karışık rüyalar gördüm ama tek hatırladım. İlk önce kocam sol göğsümü emmek istiyor, süt yok diyor. Sonra göğsüme dokunuyorum. Bakıyorum diyorum ki sut var, ememe bilirsin beyaz renkte göğsümde süt vardı. Eşim emmeye başladı.

  1. admin dedi ki:

   Evinizdeki maddi sorunların bitmesi, eşinizle daha iyi geçinmeye yorumlanır.

  2. Duygu dedi ki:

   Mrb ben bekarım ama sağ göğsünden süt aktığını gordum bu sütüde tanıdık bir bayan bir kabın içine alyrdu ama çok endişeliyidim ben bekarım nie benden süt geliyor Die korkyrdm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya helal kazanca ve çevrenize iyilikte bulunmaya yorumlanır.

 46. Zehra dedi ki:

  Merhaba, bende hem hamileyim hemde 2 yaşında çocuğum var. Oğlum emmiyor uzun zamandır bıraktı. Şu an bir kız çocuğuna hamileyim. Oğlum bebekken sütüm çok azdı, çok sıkıntı çektik çoğaltmak için. Şimdi çok olmasını istiyorum kızımda. Rüyamda da hamileliğim sürecindeyken iki göğüsten çok fazla süt akıyordu. Ben sok oluyordum ve çok seviniyordum oğluma vermek istedim. Fakat çocuk alışkın olmadığı için istemedi boşa akıyordu öyle bir rüyaydı. Süt saydam beyaz çok güzeldi. Yani çok etkileyiciydi. Sizce bu ne anlama gelebilir?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın bol olmasına ve aile içinde mutluluğa, temiz haberler almaya yorumlanır.

 47. Derya dedi ki:

  Hamileyim rüyamda sol göğsümün süt dolu olduğunu gördüm, sıkıp sütü boşltıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin çoğalmasına, çok mutlu olmaya yorumlanır.

 48. Sadegul dedi ki:

  Rüyamda 15 yaşındaki kızımın sağ göğsünden süt fışkırmasını gördüm. Yorumlar mısınız? 2 yaşlarında kız çocuğu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden hayırlı haber almak ve kazancın artmasına yorumlanır.

   1. Teslime dedi ki:

    Rüyamda tanımadıgım bir yerdeyim iki gögsümdende süt akıyo ama sol gögsümden resmen fışkırıyodu üzerime beyaz bi gömlek giyip gögsüme bezler koyuyorum erkekler cok oldugu icin rahatsız oluyorum arkadaşımla birlikte cok korkuyoruz oglum 11yaşında bu sütler neden akıyo hastahaneye gidelim diyor ve ayrıldıgım eşimi arıyo oda hemen geliyo arabaya binip gidiyoruz

    1. admin dedi ki:

     Bol kazanca ve sevdiklerinizle bir araya gelmeye, mutluluğa yorumlanır.

   2. Zlgl dedi ki:

    Merhaba şu an bekar biriyim. Rüyam da bir oğlum olmuş ve sol göğsümden sütüm geldiğini gördüm. Günlük hayatta anneden gelen ilk sütü doğan çocuğun yüzüne sürülmesi faydalı diye duymuştum. Rüyada aklıma bu geliyor ama sütü kendi yüzüme sürüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Bol kazanca ve geçim sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

 49. Rky dedi ki:

  Mrb ben bekarım, rüyamda kendi mememden süt geldiğini gördüm emdim. Tadı çok güzeldi tatlıydı. Şaşırıyordum ama beğeniyordum da. Bu rüyayı girmeden önce gece uyanıp ibadet ettim. Dualar ettim gerçekleşmesini istediğim şeyler var. Uyudum bu rüyayı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açık olmasına ve elinizi attığınız işlerde başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 50. Menesse dedi ki:

  Selamun aleykun. Ben evli ve bir kız sahibiyim. Kızımı emzirmiyorum, sütüm çok uzun bir sure önce kesildi. Yaklaşık 6 ay önce. Fakat birkaç gün önce rüyamda iki göğsümden süt aktığını, biri daha fazla akıyordu. Öyle ki akan sütün israf olduğunu düşünüp kızımı emzirmek istediğimi gördüm ama o kadar sütün akışı ve bembeyaz olması beni çok etkiledi. Lütfen yorumlar mısınız? Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir haber almak ve mutlu olmak, maddi yönden de rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status